SANDVAL STABIL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpia Turzii, înmatriculată la 17 octombrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- SANDVAL STABIL SRL
- CUI
- 38364173
- Nr. înmatriculare
- J2017006066125
- EUID
- ROONRC.J2017006066125
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 octombrie 2017
Sediu social
- Adresă
- LAMINORIȘTILOR, nr. 13, bl. F3, sc. D, et. 2, ap. 64, Municipiul Câmpia Turzii, Cluj
- Localitate
- Municipiul Câmpia Turzii, Cluj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.10.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POMNUȚ ANDRADA PATRICIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 711 din 744 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Cluj, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 38.754 din 42.438 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.190 lei | -1.617 lei | — | 368 lei | 0 lei | 368 lei |
| 2024 | 16.575 lei | -5.046 lei | 1 | 2.476 lei | 491 lei | 1.985 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 35.462 lei | 319 lei | 35.143 lei |
| 2022 | 9.481 lei | 3.672 lei | — | 35.463 lei | 319 lei | 35.144 lei |
| 2021 | 22.500 lei | 1.616 lei | 1 | 33.924 lei | 2.452 lei | 31.472 lei |
| 2020 | 30.000 lei | 20.446 lei | 1 | 39.828 lei | 9.972 lei | 29.856 lei |
| 2019 | 25.000 lei | 8.911 lei | 1 | 16.679 lei | 7.269 lei | 9.410 lei |
| 2018 | 286 lei | 296 lei | — | 8.402 lei | 10.850 lei | 498 lei |
| 2017 | 15.207 lei | 2 lei | 1 | 25.750 lei | 27.651 lei | 202 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.190 lei
- Venituri totale
- 11.190 lei
- Cheltuieli totale
- 12.807 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.617 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.617 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 368 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 368 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 368 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.575 lei
- Venituri totale
- 22.426 lei
- Cheltuieli totale
- 27.472 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.046 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.046 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.476 lei
- Stocuri
- 1.754 lei
- Creanțe
- 72 lei
- Casa și conturi la bănci
- 650 lei
- Datorii
- 491 lei
- Capitaluri
- 1.985 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 35.462 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 35.462 lei
- Datorii
- 319 lei
- Capitaluri
- 35.143 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului