SANDU EXCAVĂRI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 6 septembrie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- SANDU EXCAVĂRI S.R.L.
- CUI
- 50519803
- Nr. înmatriculare
- J2024020843009
- EUID
- ROONRC.J2024020843009
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 septembrie 2024
Sediu social
- Adresă
- COSTINEȘTI, nr. 8, bl. 6, sc. B, et. 3, ap. 26, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
- Cod poștal
- 51243
Contact
- Telefon
- 0725 532 566
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 26 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 28.01.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SANDU FLORENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 17 din 59 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4312, municipiul București, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 24.044 din 132.982 în tot județul, și locul 21.581 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 666%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.415.883 lei | 653.947 lei | 3 | 1.276.970 lei | 619.452 lei | 657.518 lei |
| 2024 | 184.850 lei | 123.371 lei | 1 | 141.304 lei | 17.733 lei | 123.571 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.415.883 lei
- Venituri totale
- 1.415.909 lei
- Cheltuieli totale
- 721.210 lei
- Profit brut
- 694.699 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 653.947 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 97.016 lei
- Active circulante
- 1.179.954 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.174.715 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.239 lei
- Datorii
- 619.452 lei
- Capitaluri
- 657.518 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 184.850 lei
- Venituri totale
- 184.850 lei
- Cheltuieli totale
- 59.667 lei
- Profit brut
- 125.183 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 123.371 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 523 lei
- Active circulante
- 140.781 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 80.982 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.799 lei
- Datorii
- 17.733 lei
- Capitaluri
- 123.571 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului