SANDRA BALOONS SERV SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, înmatriculată la 25 noiembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- SANDRA BALOONS SERV SRL
- CUI
- 16526380
- Nr. înmatriculare
- J23/4751/2016
- EUID
- ROONRC.J23/4751/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 noiembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- TÂRGU JIU, nr. 4, Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
- Localitate
- Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
- Cod poștal
- 7175
Contact
- Telefon
- 021 434 5818
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 27 februarie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 15 apr)
- Inactiv fiscal
- da (din 22 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 24.11.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- NICOLAE ANA MARIA GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2015.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 169.781 lei | 39.285 lei | 2 | 35.161 lei | 28.504 lei | 6.657 lei |
| 2014 | 107.031 lei | -14.477 lei | 2 | 4.146 lei | 36.774 lei | -32.628 lei |
| 2013 | 65.860 lei | -36.434 lei | 2 | 6.197 lei | 24.348 lei | -18.151 lei |
| 2012 | 11.165 lei | -3.275 lei | — | 40.207 lei | 20.772 lei | 19.435 lei |
| 2011 | 39.889 lei | 26.232 lei | — | 53.884 lei | 31.174 lei | 22.710 lei |
| 2010 | 23.204 lei | -11.065 lei | — | 46.124 lei | 49.646 lei | -3.522 lei |
| 2009 | 94.588 lei | -12.903 lei | — | 45.746 lei | 38.203 lei | 7.543 lei |
| 2008 | 100.112 lei | -4.192 lei | — | 68.722 lei | 48.276 lei | 20.446 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 169.781 lei
- Venituri totale
- 174.781 lei
- Cheltuieli totale
- 130.253 lei
- Profit brut
- 44.528 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.285 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 35.161 lei
- Stocuri
- 323 lei
- Creanțe
- 34.734 lei
- Casa și conturi la bănci
- 104 lei
- Datorii
- 28.504 lei
- Capitaluri
- 6.657 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 107.031 lei
- Venituri totale
- 107.128 lei
- Cheltuieli totale
- 118.394 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.266 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.477 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 4.146 lei
- Stocuri
- 349 lei
- Creanțe
- 3.734 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63 lei
- Datorii
- 36.774 lei
- Capitaluri
- -32.628 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 65.860 lei
- Venituri totale
- 79.817 lei
- Cheltuieli totale
- 113.966 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.149 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.434 lei
- Active imobilizate
- 503 lei
- Active circulante
- 5.694 lei
- Stocuri
- 355 lei
- Creanțe
- 5.261 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78 lei
- Datorii
- 24.348 lei
- Capitaluri
- -18.151 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2018
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Înmatriculare la registrul comerțului
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2004
- Înregistrare în scopuri de TVA