SANDOR RIDE SHARING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 18 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- SANDOR RIDE SHARING S.R.L.
- CUI
- 47030997
- Nr. înmatriculare
- J2022004918350
- EUID
- ROONRC.J2022004918350
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- Liviu Rebreanu, nr. 175, bl. C, ap. 17, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHELARU ALEXANDRU — administrator
- CÎNTĂREȚU COSTIN-RĂZVAN — administrator
- COJAN DUMITRU ALEXANDRU — administrator
- HUGYESZ ȘTEFAN-CĂLIN — administrator
- LĂCĂTUȘ DENIS-ALEXANDRU — administrator
- MIRCEA MIHAI-MĂDĂLIN — administrator
- ȘANDOR DUMITRU ADRIAN — administrator
- SFERILĂ-COȘMAN IOAN-ADRIAN — administrator
- UNGUREANU MARIUS-ADAM — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 30 din 275 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4939, județul Timiș, peste 89% dintre firmele clasei. Locul 7.257 din 31.408 în tot județul, și locul 6.848 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 42%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 782.912 lei | -258.711 lei | 2 | 571.870 lei | 972.453 lei | -400.583 lei |
| 2024 | 549.456 lei | -271.963 lei | 3 | 278.699 lei | 415.702 lei | -141.872 lei |
| 2023 | 932.211 lei | 109.488 lei | 1 | 146.215 lei | 16.124 lei | 130.091 lei |
| 2022 | 49.739 lei | 20.403 lei | 1 | 42.904 lei | 22.301 lei | 20.603 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 782.912 lei
- Venituri totale
- 813.486 lei
- Cheltuieli totale
- 1.060.044 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 246.558 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 258.711 lei
- Active imobilizate
- 467.477 lei
- Active circulante
- 104.393 lei
- Stocuri
- 2.718 lei
- Creanțe
- 1.606 lei
- Casa și conturi la bănci
- 100.069 lei
- Datorii
- 972.453 lei
- Capitaluri
- -400.583 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 549.456 lei
- Venituri totale
- 611.516 lei
- Cheltuieli totale
- 871.201 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 259.685 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 271.963 lei
- Active imobilizate
- 186.173 lei
- Active circulante
- 92.526 lei
- Stocuri
- 414 lei
- Creanțe
- 8.443 lei
- Casa și conturi la bănci
- 83.669 lei
- Datorii
- 415.702 lei
- Capitaluri
- -141.872 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 932.211 lei
- Venituri totale
- 932.211 lei
- Cheltuieli totale
- 813.401 lei
- Profit brut
- 118.810 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 109.488 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 72.652 lei
- Active circulante
- 73.563 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 73.563 lei
- Datorii
- 16.124 lei
- Capitaluri
- 130.091 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.739 lei
- Venituri totale
- 49.739 lei
- Cheltuieli totale
- 28.838 lei
- Profit brut
- 20.901 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.403 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.904 lei
- Stocuri
- 2.825 lei
- Creanțe
- 7.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.079 lei
- Datorii
- 22.301 lei
- Capitaluri
- 20.603 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului