SĂNĂTATE ȘI ECHILIBRU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 14 ianuarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- SĂNĂTATE ȘI ECHILIBRU S.R.L.
- CUI
- 43557561
- Nr. înmatriculare
- J3/94/2021
- EUID
- ROONRC.J3/94/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 ianuarie 2021
Sediu social
- Adresă
- Despina Doamna, nr. 7, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
- Cod poștal
- 110330
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.01.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VOICU ELENA-MIHAELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 114 din 119 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8690, județul Argeș, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 19.150 din 20.058 în tot județul, și locul 14.710 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 38%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.900 lei | 659 lei | 0 | 367 lei | 2.000 lei | -1.633 lei |
| 2024 | 4.650 lei | 2.622 lei | 0 | 2.954 lei | 5.246 lei | -2.292 lei |
| 2023 | 18.840 lei | 3.089 lei | 0 | 172 lei | 5.086 lei | -4.914 lei |
| 2022 | 27.737 lei | -4.409 lei | 1 | 139 lei | 8.141 lei | -8.002 lei |
| 2021 | 24.362 lei | -3.793 lei | 1 | 413 lei | 4.006 lei | -3.593 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.900 lei
- Venituri totale
- 2.900 lei
- Cheltuieli totale
- 2.077 lei
- Profit brut
- 823 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 659 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 367 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 34 lei
- Casa și conturi la bănci
- 333 lei
- Datorii
- 2.000 lei
- Capitaluri
- -1.633 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.650 lei
- Venituri totale
- 4.650 lei
- Cheltuieli totale
- 1.529 lei
- Profit brut
- 3.121 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.622 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 2.954 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.954 lei
- Datorii
- 5.246 lei
- Capitaluri
- -2.292 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.840 lei
- Venituri totale
- 18.840 lei
- Cheltuieli totale
- 15.298 lei
- Profit brut
- 3.542 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.089 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 172 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 172 lei
- Datorii
- 5.086 lei
- Capitaluri
- -4.914 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului