SAMI LUCA TATA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Denta, Comuna Denta, înmatriculată la 3 august 2020.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- SAMI LUCA TATA S.R.L.
- CUI
- 42865571
- Nr. înmatriculare
- J35/2078/2020
- EUID
- ROONRC.J35/2078/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 august 2020
Sediu social
- Adresă
- nr. 75, Sat Denta, Comuna Denta, Timiș
- Localitate
- Sat Denta, Comuna Denta, Timiș
- Cod poștal
- 307145
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -165.438 lei | — | 230.630 lei | 375.616 lei | -144.986 lei |
| 2023 | — | -18.134 lei | — | 396.068 lei | 375.616 lei | 20.452 lei |
| 2022 | 179.165 lei | 29.389 lei | — | 398.133 lei | 359.547 lei | 38.586 lei |
| 2021 | 155.732 lei | 10.065 lei | — | 276.177 lei | 266.980 lei | 9.197 lei |
| 2020 | 91.706 lei | -1.068 lei | — | 1.132 lei | 2.000 lei | -868 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 28.661 lei
- Cheltuieli totale
- 194.099 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 165.438 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 165.438 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 230.630 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 189.979 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.651 lei
- Datorii
- 375.616 lei
- Capitaluri
- -144.986 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 18.134 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.134 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.134 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 395.946 lei
- Stocuri
- 152.887 lei
- Creanțe
- 202.453 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.606 lei
- Datorii
- 375.616 lei
- Capitaluri
- 20.452 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 179.165 lei
- Venituri totale
- 179.165 lei
- Cheltuieli totale
- 145.148 lei
- Profit brut
- 34.017 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.389 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122 lei
- Active circulante
- 398.011 lei
- Stocuri
- 152.888 lei
- Creanțe
- 172.453 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.670 lei
- Datorii
- 359.547 lei
- Capitaluri
- 38.586 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase (CAEN Rev.2)
- 0112 · Cultivarea orezului (CAEN Rev.2)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor (CAEN Rev.2)
- 0114 · Cultivarea trestiei de zahăr (CAEN Rev.2)
- 0115 · Cultivarea tutunului (CAEN Rev.2)
- 0116 · Cultivarea plantelor pentru fibre textile (CAEN Rev.2)
- 0119 · Cultivarea altor plante din culturi nepermanente (CAEN Rev.2)
- 0121 · Cultivarea strugurilor (CAEN Rev.2)
- 0122 · Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale (CAEN Rev.2)
- 0123 · Cultivarea fructelor citrice (CAEN Rev.2)
- 0124 · Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase (CAEN Rev.2)
- 0125 · Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi (CAEN Rev.2)
- 0126 · Cultivarea fructelor oleaginoase (CAEN Rev.2)
- 0127 · Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor (CAEN Rev.2)
- 0128 · Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic (CAEN Rev.2)
- 0129 · Cultivarea altor plante permanente (CAEN Rev.2)
- 0130 · Cultivarea plantelor pentru înmulțire (CAEN Rev.2)
- 0141 · Creșterea bovinelor de lapte (CAEN Rev.2)
- 0142 · Creșterea altor bovine (CAEN Rev.2)
- 0143 · Creșterea cailor și a altor cabaline (CAEN Rev.2)
- 0144 · Creșterea cămilelor și a camelidelor (CAEN Rev.2)
- 0145 · Creșterea ovinelor și caprinelor (CAEN Rev.2)
- 0146 · Creșterea porcinelor (CAEN Rev.2)
- 0147 · Creșterea păsărilor (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 227 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului