SALON ALINA CĂLĂRAȘU SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Pietriș, Comuna Baldovinești, înmatriculată la 30 martie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- SALON ALINA CĂLĂRAȘU SRL
- CUI
- 35883206
- Nr. înmatriculare
- J2016000255285
- EUID
- ROONRC.J2016000255285
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 martie 2016
Sediu social
- Adresă
- CRUCERILOR, nr. 21, Sat Pietriș, Comuna Baldovinești, Olt
- Localitate
- Sat Pietriș, Comuna Baldovinești, Olt
- Cod poștal
- 237012
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 16 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.03.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CĂLĂRAȘU CONSTANTIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 270 din 402 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0111, județul Olt, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 2.958 din 8.210 în tot județul, și locul 3.007 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 35%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 371.722 lei | 42.129 lei | 1 | 392.923 lei | 187.247 lei | 336.663 lei |
| 2024 | 276.006 lei | -144.758 lei | 1 | 380.952 lei | 209.359 lei | 294.534 lei |
| 2023 | 413.023 lei | 19.722 lei | 1 | 483.309 lei | 142.939 lei | 439.292 lei |
| 2022 | 558.506 lei | 47.452 lei | 1 | 540.100 lei | 249.450 lei | 419.570 lei |
| 2021 | 479.476 lei | 115.557 lei | 1 | 454.617 lei | 143.249 lei | 372.175 lei |
| 2020 | 201.809 lei | 107.982 lei | 1 | 530.169 lei | 183.532 lei | 256.618 lei |
| 2019 | 72.300 lei | 66.680 lei | 1 | 513.672 lei | 218.847 lei | 148.637 lei |
| 2018 | 63.961 lei | 63.421 lei | 1 | 268.979 lei | 2.428 lei | 81.957 lei |
| 2017 | 16.205 lei | 15.116 lei | — | 282.374 lei | 23.224 lei | 18.536 lei |
| 2016 | — | 3.220 lei | — | 12.420 lei | 9.000 lei | 3.420 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 371.722 lei
- Venituri totale
- 417.567 lei
- Cheltuieli totale
- 365.176 lei
- Profit brut
- 52.391 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.129 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 124.066 lei
- Active circulante
- 268.857 lei
- Stocuri
- 13.800 lei
- Creanțe
- 109.551 lei
- Casa și conturi la bănci
- 145.506 lei
- Datorii
- 187.247 lei
- Capitaluri
- 336.663 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 276.006 lei
- Venituri totale
- 276.427 lei
- Cheltuieli totale
- 419.498 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 143.071 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 144.758 lei
- Active imobilizate
- 134.321 lei
- Active circulante
- 246.631 lei
- Stocuri
- 32.321 lei
- Creanțe
- 37.099 lei
- Casa și conturi la bănci
- 177.211 lei
- Datorii
- 209.359 lei
- Capitaluri
- 294.534 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 413.023 lei
- Venituri totale
- 553.895 lei
- Cheltuieli totale
- 529.504 lei
- Profit brut
- 24.391 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.722 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 156.138 lei
- Active circulante
- 327.171 lei
- Stocuri
- 58.829 lei
- Creanțe
- 187.446 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.896 lei
- Datorii
- 142.939 lei
- Capitaluri
- 439.292 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 558.506 lei
- Venituri totale
- 600.431 lei
- Cheltuieli totale
- 547.983 lei
- Profit brut
- 52.448 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.452 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 268.508 lei
- Active circulante
- 271.592 lei
- Stocuri
- 107.912 lei
- Creanțe
- 129.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.195 lei
- Datorii
- 249.450 lei
- Capitaluri
- 419.570 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 479.476 lei
- Venituri totale
- 511.432 lei
- Cheltuieli totale
- 391.626 lei
- Profit brut
- 119.806 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 115.557 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 304.774 lei
- Active circulante
- 149.843 lei
- Stocuri
- 3.600 lei
- Creanțe
- 58.807 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87.436 lei
- Datorii
- 143.249 lei
- Capitaluri
- 372.175 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 201.809 lei
- Venituri totale
- 365.786 lei
- Cheltuieli totale
- 255.784 lei
- Profit brut
- 110.002 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 107.982 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 350.599 lei
- Active circulante
- 179.570 lei
- Stocuri
- 39.116 lei
- Creanțe
- 20.334 lei
- Casa și conturi la bănci
- 120.120 lei
- Datorii
- 183.532 lei
- Capitaluri
- 256.618 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.300 lei
- Venituri totale
- 162.320 lei
- Cheltuieli totale
- 94.916 lei
- Profit brut
- 67.404 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.680 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 416.151 lei
- Active circulante
- 97.521 lei
- Stocuri
- 3.600 lei
- Creanțe
- 431 lei
- Casa și conturi la bănci
- 93.490 lei
- Datorii
- 218.847 lei
- Capitaluri
- 148.637 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 63.961 lei
- Venituri totale
- 126.038 lei
- Cheltuieli totale
- 61.979 lei
- Profit brut
- 64.059 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 63.421 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 142.503 lei
- Active circulante
- 126.476 lei
- Stocuri
- 4.471 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 122.005 lei
- Datorii
- 2.428 lei
- Capitaluri
- 81.957 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.205 lei
- Venituri totale
- 77.363 lei
- Cheltuieli totale
- 61.799 lei
- Profit brut
- 15.564 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.116 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 166.391 lei
- Active circulante
- 115.983 lei
- Stocuri
- 2.500 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 113.483 lei
- Datorii
- 23.224 lei
- Capitaluri
- 18.536 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 4.971 lei
- Cheltuieli totale
- 1.751 lei
- Profit brut
- 3.220 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.220 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.137 lei
- Active circulante
- 8.283 lei
- Stocuri
- 2.500 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.783 lei
- Datorii
- 9.000 lei
- Capitaluri
- 3.420 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor (CAEN Rev.3)
- 0115 · Cultivarea tutunului (CAEN Rev.3)
- 0128 · Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic (CAEN Rev.3)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului