SALMED CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 2 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- SALMED CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 44039452
- Nr. înmatriculare
- J2021006010400
- EUID
- ROONRC.J2021006010400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- CĂLĂRAȘI, nr. 319, et. 2, ap. 25, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30622
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- AGA SEBASTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 401 din 3.713 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, municipiul București, peste 89% dintre firmele clasei. Locul 28.387 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 43%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.082.942 lei | 520.804 lei | 1 | 976.825 lei | 455.342 lei | 522.004 lei |
| 2024 | 757.611 lei | 210.156 lei | 1 | 526.805 lei | 315.690 lei | 211.356 lei |
| 2023 | 718.245 lei | 106.015 lei | 1 | 452.722 lei | 294.056 lei | 141.448 lei |
| 2022 | 489.199 lei | -39.741 lei | 2 | 130.833 lei | 58.952 lei | 74.564 lei |
| 2021 | 445.027 lei | 266.561 lei | 1 | 352.692 lei | 84.698 lei | 267.561 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.082.942 lei
- Venituri totale
- 1.082.942 lei
- Cheltuieli totale
- 538.153 lei
- Profit brut
- 544.789 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 520.804 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.685 lei
- Active circulante
- 971.140 lei
- Stocuri
- 104.216 lei
- Creanțe
- 817.998 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.926 lei
- Datorii
- 455.342 lei
- Capitaluri
- 522.004 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 757.611 lei
- Venituri totale
- 757.611 lei
- Cheltuieli totale
- 527.342 lei
- Profit brut
- 230.269 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 210.156 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.246 lei
- Active circulante
- 522.559 lei
- Stocuri
- 32.166 lei
- Creanțe
- 487.528 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.865 lei
- Datorii
- 315.690 lei
- Capitaluri
- 211.356 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 718.245 lei
- Venituri totale
- 718.302 lei
- Cheltuieli totale
- 605.732 lei
- Profit brut
- 112.570 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 106.015 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 452.722 lei
- Stocuri
- 29.335 lei
- Creanțe
- 389.221 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.166 lei
- Datorii
- 294.056 lei
- Capitaluri
- 141.448 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 489.199 lei
- Venituri totale
- 493.443 lei
- Cheltuieli totale
- 529.397 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.954 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 39.741 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 130.833 lei
- Stocuri
- 38.372 lei
- Creanțe
- 81.725 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.736 lei
- Datorii
- 58.952 lei
- Capitaluri
- 74.564 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 445.027 lei
- Venituri totale
- 445.291 lei
- Cheltuieli totale
- 174.348 lei
- Profit brut
- 270.943 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 266.561 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 352.692 lei
- Stocuri
- 20.637 lei
- Creanțe
- 229.776 lei
- Casa și conturi la bănci
- 102.279 lei
- Datorii
- 84.698 lei
- Capitaluri
- 267.561 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 3313 · Repararea echipamentelor electronice și optice (CAEN Rev.2)
- 3320 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4646 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7739 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului