SAHARA OUTLET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 5 martie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- SAHARA OUTLET S.R.L.
- CUI
- 42369373
- Nr. înmatriculare
- J2020000916127
- EUID
- ROONRC.J2020000916127
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 martie 2020
Sediu social
- Adresă
- GEORGE ENESCU, nr. 6, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400305
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 16 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.03.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ABUABIED RAWHY — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 23.895 lei | -28.335 lei | — | 632.502 lei | 596.951 lei | 4.804 lei |
| 2023 | 19.832 lei | -85.860 lei | — | 650.297 lei | 586.410 lei | 33.140 lei |
| 2021 | 352.192 lei | 134.760 lei | 1 | 467.060 lei | 301.852 lei | 165.208 lei |
| 2020 | 229.859 lei | 30.248 lei | 2 | 348.347 lei | 317.899 lei | 30.448 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.895 lei
- Venituri totale
- 81.691 lei
- Cheltuieli totale
- 109.175 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.484 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.335 lei
- Active imobilizate
- 38.312 lei
- Active circulante
- 594.190 lei
- Stocuri
- 499.226 lei
- Creanțe
- 81.636 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.328 lei
- Datorii
- 596.951 lei
- Capitaluri
- 4.804 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.832 lei
- Venituri totale
- 21.024 lei
- Cheltuieli totale
- 106.884 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 85.860 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 85.860 lei
- Active imobilizate
- 89.395 lei
- Active circulante
- 560.902 lei
- Stocuri
- 477.479 lei
- Creanțe
- 53.766 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.657 lei
- Datorii
- 586.410 lei
- Capitaluri
- 33.140 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 352.192 lei
- Venituri totale
- 355.682 lei
- Cheltuieli totale
- 217.190 lei
- Profit brut
- 138.492 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 134.760 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 191.561 lei
- Active circulante
- 275.499 lei
- Stocuri
- 259 lei
- Creanțe
- 245.011 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.229 lei
- Datorii
- 301.852 lei
- Capitaluri
- 165.208 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 229.859 lei
- Venituri totale
- 239.628 lei
- Cheltuieli totale
- 206.983 lei
- Profit brut
- 32.645 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.248 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 348.347 lei
- Stocuri
- 121.330 lei
- Creanțe
- 222.994 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.023 lei
- Datorii
- 317.899 lei
- Capitaluri
- 30.448 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului