SAFLOGABIANA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Doicești, Comuna Doicești, înmatriculată la 22 octombrie 2013.
Identitate
- Denumire legală
- SAFLOGABIANA S.R.L.
- CUI
- 32382235
- Nr. înmatriculare
- J2013000653150
- EUID
- ROONRC.J2013000653150
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 octombrie 2013
Sediu social
- Adresă
- Sinaia, nr. 157, Sat Doicești, Comuna Doicești, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Doicești, Comuna Doicești, Dâmbovița
- Cod poștal
- 137195
Contact
- Telefon
- 0722 688 664
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 1 aprilie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 17 apr)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.10.2013
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SAFTA FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 119 din 238 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4719, județul Dâmbovița, peste 50% dintre firmele clasei. Locul 5.209 din 10.671 în tot județul, și locul 3.853 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 20%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 241.430 lei | 24.273 lei | 1 | 367.305 lei | 140.677 lei | 226.628 lei |
| 2024 | 201.444 lei | -684 lei | 1 | 320.054 lei | 117.699 lei | 202.355 lei |
| 2023 | 207.859 lei | 6.016 lei | 1 | 312.464 lei | 109.425 lei | 203.039 lei |
| 2022 | 204.828 lei | 40.422 lei | 1 | 254.170 lei | 57.147 lei | 197.023 lei |
| 2021 | 201.078 lei | 40.545 lei | — | 210.249 lei | 53.648 lei | 156.601 lei |
| 2020 | 224.840 lei | 46.697 lei | 0 | 214.346 lei | 28.290 lei | 186.056 lei |
| 2019 | 225.179 lei | 62.763 lei | — | 184.852 lei | 45.493 lei | 139.359 lei |
| 2018 | 126.736 lei | 15.018 lei | 1 | 115.822 lei | 39.226 lei | 76.596 lei |
| 2017 | 106.661 lei | 170 lei | 1 | 86.348 lei | 24.770 lei | 61.578 lei |
| 2016 | 165.908 lei | 16.440 lei | 1 | 73.270 lei | 11.863 lei | 61.407 lei |
| 2015 | 217.118 lei | 25.334 lei | 1 | 61.510 lei | 16.543 lei | 44.967 lei |
| 2014 | 176.845 lei | 21.039 lei | 1 | 43.334 lei | 23.701 lei | 19.633 lei |
| 2013 | 5.452 lei | -1.606 lei | — | 35.364 lei | 36.770 lei | -1.406 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 241.430 lei
- Venituri totale
- 252.330 lei
- Cheltuieli totale
- 225.746 lei
- Profit brut
- 26.584 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.273 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 580 lei
- Active circulante
- 366.725 lei
- Stocuri
- 356.535 lei
- Creanțe
- 4.720 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.470 lei
- Datorii
- 140.677 lei
- Capitaluri
- 226.628 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 201.444 lei
- Venituri totale
- 201.446 lei
- Cheltuieli totale
- 200.211 lei
- Profit brut
- 1.235 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 684 lei
- Active imobilizate
- 580 lei
- Active circulante
- 319.474 lei
- Stocuri
- 308.778 lei
- Creanțe
- 7.283 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.413 lei
- Datorii
- 117.699 lei
- Capitaluri
- 202.355 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 207.859 lei
- Venituri totale
- 207.863 lei
- Cheltuieli totale
- 199.873 lei
- Profit brut
- 7.990 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.016 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 580 lei
- Active circulante
- 311.884 lei
- Stocuri
- 295.750 lei
- Creanțe
- 6.651 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.483 lei
- Datorii
- 109.425 lei
- Capitaluri
- 203.039 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 13 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (1 din 1)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (Rev.2, recodificat în 4712, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Sunt afișate cele mai recente 14 din 16 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.