SAFEXPERT HSE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 10 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- SAFEXPERT HSE S.R.L.
- CUI
- 43704964
- Nr. înmatriculare
- J2021000472226
- EUID
- ROONRC.J2021000472226
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- MUȘATINI, nr. 1, bl. J6, sc. B, et. 2, ap. 2, CAMERA 3, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
- Cod poștal
- 700583
Contact
- Telefon
- 0744 695 013
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 29 mai 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CRENGANIȘ IORDACHE LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 29 din 56 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7499, județul Iași, peste 50% dintre firmele clasei. Locul 16.361 din 25.162 în tot județul, și locul 5.765 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 117.980 lei | -4.871 lei | 2 | 25.216 lei | 24.599 lei | 617 lei |
| 2024 | 111.780 lei | 5.110 lei | 3 | 31.750 lei | 25.372 lei | 6.378 lei |
| 2023 | 103.880 lei | 42.137 lei | 2 | 96.854 lei | 5.368 lei | 91.486 lei |
| 2022 | 90.790 lei | 49.108 lei | 2 | 53.188 lei | 3.839 lei | 49.349 lei |
| 2021 | 62.615 lei | 29.660 lei | 1 | 32.339 lei | 2.479 lei | 29.860 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.980 lei
- Venituri totale
- 117.985 lei
- Cheltuieli totale
- 122.112 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.127 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.871 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 25.216 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 9.669 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.547 lei
- Datorii
- 24.599 lei
- Capitaluri
- 617 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 111.780 lei
- Venituri totale
- 114.404 lei
- Cheltuieli totale
- 107.306 lei
- Profit brut
- 7.098 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.110 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 31.750 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- 12.985 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.735 lei
- Datorii
- 25.372 lei
- Capitaluri
- 6.378 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 103.880 lei
- Venituri totale
- 103.904 lei
- Cheltuieli totale
- 60.853 lei
- Profit brut
- 43.051 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.137 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 96.854 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 11.480 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.374 lei
- Datorii
- 5.368 lei
- Capitaluri
- 91.486 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 90.790 lei
- Venituri totale
- 90.795 lei
- Cheltuieli totale
- 40.797 lei
- Profit brut
- 49.998 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.108 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 53.188 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 7.330 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.858 lei
- Datorii
- 3.839 lei
- Capitaluri
- 49.349 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 62.615 lei
- Venituri totale
- 62.615 lei
- Cheltuieli totale
- 31.915 lei
- Profit brut
- 30.700 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.660 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 32.339 lei
- Stocuri
- 889 lei
- Creanțe
- 6.190 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.260 lei
- Datorii
- 2.479 lei
- Capitaluri
- 29.860 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 9 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2022–2026) · valoare însumată de cel mult 278 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON5 atribuiri · cel mult 220 mii lei
- SPITAL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE "SF. PARASCHEVA", IASI4 atribuiri · cel mult 58 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Prestari servicii in domeniul Situatiilor de Urgenta (PSI si protectie civila- 600 angajati)
4.050 lei · SPITAL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE "SF. PARASCHEVA", IASI · CPV 79417000-0 Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Cumpărare directă
Prestari servicii in domeniul Situatiilor de Urgenta (PSI si protectie civila- 600 angajati)
4.050 lei · SPITAL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE "SF. PARASCHEVA", IASI · CPV 79417000-0 Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Cumpărare directă
Prestari servicii in domeniul Situatiilor de Urgenta (PSI si protectie civila- 600 angajati)
4.050 lei · SPITAL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE "SF. PARASCHEVA", IASI · CPV 79417000-0 Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Cumpărare directă
Prestari servicii in domeniul Situatiilor de Urgenta (PSI si protectie civila)
43.980 lei · SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON · CPV 79417000-0 Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Cumpărare directă
Prestari servicii in domeniul Situatiilor de Urgenta (PSI si protectie civila)
43.980 lei · SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON · CPV 79417000-0 Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 1 februarie 2022 și 30 martie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9540 · Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului