Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

SAFARI TUNING AUTO S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Râmnicului, Comuna Valea Râmnicului, înmatriculată la 13 martie 2020.

Identitate

Denumire legală
SAFARI TUNING AUTO S.R.L.
CUI
42406480
Nr. înmatriculare
J2020000250106
EUID
ROONRC.J2020000250106
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
13 martie 2020

Sediu social

Adresă
Margaretei, nr. 8, Sat Valea Râmnicului, Comuna Valea Râmnicului, Buzău
Cod poștal
127660

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 ian)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 13.03.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • STOICA CLAUDIU — administrator
  • STOICA COSMIN ȘTEFAN — administrator
  • STOICA SIMONA MIHAELA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
108 mii lei02020: 2 mii lei2023: 108 mii lei20202023
Rezultat net
0-99 mii lei2020: -17 mii lei2023: -99 mii lei20202023

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Buzău; ultimul an depus este 2023.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2023108.308 lei-99.346 lei2112.371 lei38.715 lei73.656 lei
20202.000 lei-17.048 lei763 lei17.611 lei-16.848 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
108.308 lei
Venituri totale
108.308 lei
Cheltuieli totale
206.702 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
98.394 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
99.346 lei
Active imobilizate
27.186 lei
Active circulante
85.185 lei
Stocuri
10.535 lei
Creanțe
52.949 lei
Casa și conturi la bănci
21.701 lei
Datorii
38.715 lei
Capitaluri
73.656 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.000 lei
Venituri totale
2.000 lei
Cheltuieli totale
19.048 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
17.048 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
17.048 lei
Active imobilizate
Active circulante
763 lei
Stocuri
540 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
223 lei
Datorii
17.611 lei
Capitaluri
-16.848 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  2. 2022

    • Înregistrare în scopuri de TVA
  3. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑