S2A PRIME LANDS ADVISORS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Comuna Cernica, înmatriculată la 6 octombrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- S2A PRIME LANDS ADVISORS S.R.L.
- CUI
- 43146892
- Nr. înmatriculare
- J2020004619233
- EUID
- ROONRC.J2020004619233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 octombrie 2020
Sediu social
- Adresă
- DORINȚEI, nr. 6A, Camera 2, Comuna Cernica, Ilfov
- Localitate
- Comuna Cernica, Ilfov
- Cod poștal
- 77035
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ȘULEA CRISTINA — administrator
- ȘULEA MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 24 din 544 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6831, județul Ilfov, peste 96% dintre firmele clasei. Locul 7.923 din 40.375 în tot județul, și locul 12.636 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 421%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.235.987 lei | 976.534 lei | 1 | 1.120.792 lei | 137.993 lei | 982.799 lei |
| 2024 | 237.442 lei | 98.537 lei | 1 | 172.760 lei | 33.983 lei | 138.777 lei |
| 2023 | 609.723 lei | 431.055 lei | 1 | 483.749 lei | 52.454 lei | 431.295 lei |
| 2022 | 1.040.998 lei | 732.476 lei | 1 | 794.600 lei | 105.336 lei | 689.264 lei |
| 2021 | 17.216 lei | -57.079 lei | — | 10.480 lei | 53.692 lei | -43.212 lei |
| 2020 | 30.726 lei | 13.667 lei | — | 23.724 lei | 9.857 lei | 13.867 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.235.987 lei
- Venituri totale
- 1.232.222 lei
- Cheltuieli totale
- 220.462 lei
- Profit brut
- 1.011.760 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 976.534 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 219.320 lei
- Active circulante
- 901.472 lei
- Stocuri
- 9.347 lei
- Creanțe
- 891.178 lei
- Casa și conturi la bănci
- 947 lei
- Datorii
- 137.993 lei
- Capitaluri
- 982.799 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 237.442 lei
- Venituri totale
- 237.442 lei
- Cheltuieli totale
- 136.649 lei
- Profit brut
- 100.793 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 98.537 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 172.760 lei
- Stocuri
- 9.347 lei
- Creanțe
- 35.912 lei
- Casa și conturi la bănci
- 127.501 lei
- Datorii
- 33.983 lei
- Capitaluri
- 138.777 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 609.723 lei
- Venituri totale
- 609.723 lei
- Cheltuieli totale
- 174.262 lei
- Profit brut
- 435.461 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 431.055 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 483.749 lei
- Stocuri
- 9.347 lei
- Creanțe
- 466.967 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.435 lei
- Datorii
- 52.454 lei
- Capitaluri
- 431.295 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (3 din 3)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (Rev.2, recodificat în 6812, până la 2 sept)
- 6831 · Agenții imobiliare (Rev.2, recodificat în 6831, până la 2 sept)
- 7111 · Activități de arhitectură (Rev.2, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului