S&S DAGIRA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Suceava, înmatriculată la 22 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- S&S DAGIRA S.R.L.
- CUI
- 41022545
- Nr. înmatriculare
- J33/932/2019
- EUID
- ROONRC.J33/932/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- BUJORILOR, nr. 3, bl. 98, sc. B, et. 4, ap. 12, Municipiul Suceava, Suceava
- Localitate
- Municipiul Suceava, Suceava
- Cod poștal
- 720164
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SEMEAN DORU-FLORIN — administrator
- SIMON IULIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Suceava; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -2.631 lei | — | 1.584 lei | 6 lei | 1.578 lei |
| 2023 | 156.510 lei | -2.249 lei | — | 32.492 lei | 28.283 lei | 4.209 lei |
| 2022 | 380.673 lei | 53.602 lei | — | 102.566 lei | 1.896 lei | 100.670 lei |
| 2021 | 192.184 lei | 17.426 lei | — | 47.378 lei | 310 lei | 47.068 lei |
| 2020 | 243.201 lei | 55.097 lei | — | 63.915 lei | 1.953 lei | 61.962 lei |
| 2019 | 88.820 lei | 26.665 lei | — | 27.775 lei | 910 lei | 26.865 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.631 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.631 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.631 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.584 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.170 lei
- Casa și conturi la bănci
- 414 lei
- Datorii
- 6 lei
- Capitaluri
- 1.578 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 156.510 lei
- Venituri totale
- 159.092 lei
- Cheltuieli totale
- 161.341 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.249 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.249 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.492 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.646 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.846 lei
- Datorii
- 28.283 lei
- Capitaluri
- 4.209 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 380.673 lei
- Venituri totale
- 380.673 lei
- Cheltuieli totale
- 317.364 lei
- Profit brut
- 63.309 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.602 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.313 lei
- Active circulante
- 98.253 lei
- Stocuri
- 2.298 lei
- Creanțe
- 1.511 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94.444 lei
- Datorii
- 1.896 lei
- Capitaluri
- 100.670 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 192.184 lei
- Venituri totale
- 192.184 lei
- Cheltuieli totale
- 169.684 lei
- Profit brut
- 22.500 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.426 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.198 lei
- Active circulante
- 40.180 lei
- Stocuri
- 7.456 lei
- Creanțe
- 158 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.566 lei
- Datorii
- 310 lei
- Capitaluri
- 47.068 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 243.201 lei
- Venituri totale
- 243.201 lei
- Cheltuieli totale
- 181.894 lei
- Profit brut
- 61.307 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 55.097 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.073 lei
- Active circulante
- 53.842 lei
- Stocuri
- 2.868 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 50.974 lei
- Datorii
- 1.953 lei
- Capitaluri
- 61.962 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.820 lei
- Venituri totale
- 88.820 lei
- Cheltuieli totale
- 59.560 lei
- Profit brut
- 29.260 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.665 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 27.775 lei
- Stocuri
- 2.047 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 25.728 lei
- Datorii
- 910 lei
- Capitaluri
- 26.865 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului