RZW DRIVE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 29 septembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- RZW DRIVE S.R.L.
- CUI
- 48869483
- Nr. înmatriculare
- J2023018279402
- EUID
- ROONRC.J2023018279402
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 septembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- 1 Decembrie 1918, nr. 2, bl. MY9, sc. 1, et. 2, ap. 9, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 31575
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.09.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MARCU RĂZVAN-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 227 din 701 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4933, municipiul București, peste 68% dintre firmele clasei. Locul 88.580 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 122.640 lei | 28.950 lei | — | 74.800 lei | 43.909 lei | 30.891 lei |
| 2024 | 130.466 lei | 13.849 lei | 1 | 24.646 lei | 1.422 lei | 23.224 lei |
| 2023 | 27.516 lei | 9.175 lei | — | 17.992 lei | 8.617 lei | 9.375 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 122.640 lei
- Venituri totale
- 122.640 lei
- Cheltuieli totale
- 88.343 lei
- Profit brut
- 34.297 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.950 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 74.800 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 74.800 lei
- Datorii
- 43.909 lei
- Capitaluri
- 30.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 130.466 lei
- Venituri totale
- 130.466 lei
- Cheltuieli totale
- 115.757 lei
- Profit brut
- 14.709 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.849 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 24.646 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 275 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.371 lei
- Datorii
- 1.422 lei
- Capitaluri
- 23.224 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.516 lei
- Venituri totale
- 27.516 lei
- Cheltuieli totale
- 18.072 lei
- Profit brut
- 9.444 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.175 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.992 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.992 lei
- Datorii
- 8.617 lei
- Capitaluri
- 9.375 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului