RVB WASTEMANAGEMENT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Comuna Dărăști-Ilfov, înmatriculată la 22 septembrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- RVB WASTEMANAGEMENT SRL
- CUI
- 36555649
- Nr. înmatriculare
- J2016012505400
- EUID
- ROONRC.J2016012505400
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 septembrie 2016
Sediu social
- Adresă
- TARLA 52, PARCELA 174/1/8, SUPRAFATA 1910 MP, Comuna Dărăști-Ilfov, Ilfov
- Localitate
- Comuna Dărăști-Ilfov, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 17.09.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOSTAN DAN IONUT — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 20 din 63 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3811, județul Ilfov, peste 70% dintre firmele clasei. Locul 4.403 din 40.375 în tot județul, și locul 2.194 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 14%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.098.547 lei | 808.106 lei | 11 | 1.934.484 lei | 1.152.900 lei | 808.586 lei |
| 2024 | 2.729.309 lei | 955.838 lei | 8 | 2.112.615 lei | 1.182.681 lei | 955.452 lei |
| 2023 | 1.871.946 lei | 471.495 lei | 8 | 1.674.430 lei | 951.507 lei | 736.685 lei |
| 2022 | 2.122.607 lei | 1.050.233 lei | 7 | 2.326.992 lei | 1.289.806 lei | 1.050.713 lei |
| 2021 | 1.747.453 lei | 1.068.746 lei | 4 | 1.579.725 lei | 472.197 lei | 1.096.445 lei |
| 2020 | 768.729 lei | 348.154 lei | 3 | 1.363.150 lei | 509.182 lei | 850.131 lei |
| 2019 | 748.775 lei | 275.697 lei | 5 | 1.222.377 lei | 333.048 lei | 890.133 lei |
| 2018 | 1.023.942 lei | 500.409 lei | 3 | 911.694 lei | 117.578 lei | 795.747 lei |
| 2017 | 572.066 lei | 345.449 lei | 1 | 372.972 lei | 37.969 lei | 335.338 lei |
| 2016 | — | -10.511 lei | 1 | 2.599 lei | 12.910 lei | -10.311 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.098.547 lei
- Venituri totale
- 3.133.573 lei
- Cheltuieli totale
- 2.188.842 lei
- Profit brut
- 944.731 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 808.106 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.508.584 lei
- Active circulante
- 425.900 lei
- Stocuri
- 45.228 lei
- Creanțe
- 347.496 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.176 lei
- Datorii
- 1.152.900 lei
- Capitaluri
- 808.586 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.729.309 lei
- Venituri totale
- 2.811.171 lei
- Cheltuieli totale
- 1.760.770 lei
- Profit brut
- 1.050.401 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 955.838 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.521.480 lei
- Active circulante
- 591.135 lei
- Stocuri
- 40.738 lei
- Creanțe
- 454.284 lei
- Casa și conturi la bănci
- 96.113 lei
- Datorii
- 1.182.681 lei
- Capitaluri
- 955.452 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.871.946 lei
- Venituri totale
- 1.909.586 lei
- Cheltuieli totale
- 1.421.440 lei
- Profit brut
- 488.146 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 471.495 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.305.651 lei
- Active circulante
- 368.779 lei
- Stocuri
- 33.674 lei
- Creanțe
- 274.656 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.449 lei
- Datorii
- 951.507 lei
- Capitaluri
- 736.685 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 3821 · Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 3832 · Recuperarea materialelor reciclabile sortate (CAEN Rev.2)
- 3900 · Activități și servicii de decontaminare (CAEN Rev.2)
- 4677 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului