RUXYDUM ECOMARKET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Poroschia, Comuna Poroschia, înmatriculată la 24 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- RUXYDUM ECOMARKET S.R.L.
- CUI
- 45277029
- Nr. înmatriculare
- J34/934/2021
- EUID
- ROONRC.J34/934/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- Izlazului, nr. 40, Sat Poroschia, Comuna Poroschia, Teleorman
- Localitate
- Sat Poroschia, Comuna Poroschia, Teleorman
- Cod poștal
- 147280
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- UNGUREANU SANDA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 24 din 66 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8299, județul Teleorman, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 1.380 din 6.141 în tot județul, și locul 328 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 902.179 lei | 136.190 lei | 11 | 350.227 lei | 178.837 lei | 171.390 lei |
| 2024 | 1.092.407 lei | 338.650 lei | 14 | 210.621 lei | 73.455 lei | 137.166 lei |
| 2023 | 1.331.739 lei | 457.240 lei | 19 | 641.634 lei | 184.194 lei | 457.440 lei |
| 2022 | 614.514 lei | 179.495 lei | 11 | 280.682 lei | 100.987 lei | 179.695 lei |
| 2021 | 20.435 lei | 3.807 lei | 5 | 18.755 lei | 14.748 lei | 4.007 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 902.179 lei
- Venituri totale
- 914.305 lei
- Cheltuieli totale
- 756.454 lei
- Profit brut
- 157.851 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 136.190 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 153.840 lei
- Active circulante
- 196.387 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 225.670 lei
- Casa și conturi la bănci
- -29.283 lei
- Datorii
- 178.837 lei
- Capitaluri
- 171.390 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.092.407 lei
- Venituri totale
- 1.118.426 lei
- Cheltuieli totale
- 751.919 lei
- Profit brut
- 366.507 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 338.650 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 38.347 lei
- Active circulante
- 172.274 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 160.399 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.875 lei
- Datorii
- 73.455 lei
- Capitaluri
- 137.166 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 14
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.331.739 lei
- Venituri totale
- 1.381.899 lei
- Cheltuieli totale
- 911.608 lei
- Profit brut
- 470.291 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 457.240 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 47.917 lei
- Active circulante
- 593.717 lei
- Stocuri
- 1.602 lei
- Creanțe
- 563.651 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.464 lei
- Datorii
- 184.194 lei
- Capitaluri
- 457.440 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 19
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului