RUSU M DELUXE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 8 ianuarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- RUSU M DELUXE S.R.L.
- CUI
- 42078366
- Nr. înmatriculare
- J2020000029122
- EUID
- ROONRC.J2020000029122
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 ianuarie 2020
Sediu social
- Adresă
- IAZULUI, nr. 61B, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
Contact
- Telefon
- 0746 433 410
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 31 martie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.01.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RUSU MĂDĂLINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 104 din 135 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9622, județul Cluj, peste 24% dintre firmele clasei. Locul 38.065 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.055 lei | 823 lei | 1 | 26 lei | 29.289 lei | -29.129 lei |
| 2024 | — | -601 lei | — | 4.921 lei | 34.873 lei | -29.952 lei |
| 2023 | 7.092 lei | -20.837 lei | 1 | 10.051 lei | 39.402 lei | -29.351 lei |
| 2022 | 242 lei | -2.960 lei | 1 | 271 lei | 8.785 lei | -8.514 lei |
| 2021 | 8.421 lei | 4.098 lei | 1 | 5.005 lei | 10.559 lei | -5.554 lei |
| 2020 | 31.491 lei | -9.852 lei | 2 | 7.303 lei | 16.955 lei | -9.652 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.055 lei
- Venituri totale
- 22.752 lei
- Cheltuieli totale
- 21.894 lei
- Profit brut
- 858 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 823 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 26 lei
- Datorii
- 29.289 lei
- Capitaluri
- -29.129 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 601 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 601 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 601 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.921 lei
- Stocuri
- 145 lei
- Creanțe
- 4.775 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1 lei
- Datorii
- 34.873 lei
- Capitaluri
- -29.952 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.092 lei
- Venituri totale
- 7.092 lei
- Cheltuieli totale
- 27.857 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.765 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.837 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.051 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.040 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11 lei
- Datorii
- 39.402 lei
- Capitaluri
- -29.351 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului