RURAL PRODUCTION SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Caseiu, Comuna Caseiu, înmatriculată la 21 august 2015.
Identitate
- Denumire legală
- RURAL PRODUCTION SRL
- CUI
- 34917483
- Nr. înmatriculare
- J12/2518/2015
- EUID
- ROONRC.J12/2518/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 august 2015
Sediu social
- Adresă
- CĂȘEIU, nr. 361, Sat Caseiu, Comuna Caseiu, Cluj
- Localitate
- Sat Caseiu, Comuna Caseiu, Cluj
- Cod poștal
- 407155
Contact
- Telefon
- 0751 654 920
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 30 ianuarie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 26 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.08.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BÎRSA GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | -91.170 lei | 5 | 111.112 lei | 426.303 lei | -315.191 lei |
| 2019 | — | -121.170 lei | 5 | 123.887 lei | 347.908 lei | -224.021 lei |
| 2018 | — | -121.170 lei | 5 | 134.762 lei | 237.613 lei | -102.851 lei |
| 2017 | 200.000 lei | 67.237 lei | 5 | 142.422 lei | 75.086 lei | 67.336 lei |
| 2016 | — | -101 lei | 1 | 200 lei | 101 lei | 99 lei |
| 2015 | — | 4.253 lei | — | 128.304 lei | 123.851 lei | 4.453 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 91.170 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 91.170 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 91.170 lei
- Active imobilizate
- 111.112 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 426.303 lei
- Capitaluri
- -315.191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 121.170 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 121.170 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 121.170 lei
- Active imobilizate
- 121.482 lei
- Active circulante
- 2.405 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.405 lei
- Datorii
- 347.908 lei
- Capitaluri
- -224.021 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 110.800 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 110.800 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 121.170 lei
- Active imobilizate
- 131.852 lei
- Active circulante
- 2.910 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.910 lei
- Datorii
- 237.613 lei
- Capitaluri
- -102.851 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 200.000 lei
- Venituri totale
- 200.000 lei
- Cheltuieli totale
- 130.763 lei
- Profit brut
- 69.237 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 67.237 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 142.422 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 75.086 lei
- Capitaluri
- 67.336 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 101 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 101 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 101 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 101 lei
- Capitaluri
- 99 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 128.350 lei
- Cheltuieli totale
- 120.246 lei
- Profit brut
- 8.104 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.253 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 128.304 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 125.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.304 lei
- Datorii
- 123.851 lei
- Capitaluri
- 4.453 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1073 · Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare (CAEN Rev.2)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1414 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.2)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului