RULO PLAS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Voluntari, înmatriculată la 19 mai 2015.
Identitate
- Denumire legală
- RULO PLAS SRL
- CUI
- 26787323
- Nr. înmatriculare
- J2015001636233
- EUID
- ROONRC.J2015001636233
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 mai 2015
Sediu social
- Adresă
- VOLUNTARI, nr. 114, HALA 3, Oraș Voluntari, Ilfov
- Localitate
- Oraș Voluntari, Ilfov
- Cod poștal
- 77190
Contact
- Telefon
- 0733 812 174
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 5 noiembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 19 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.05.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- EKBERSOY AHMET ORHAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 22 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1721, județul Ilfov, peste 77% dintre firmele clasei. Locul 3.544 din 40.494 în tot județul, și locul 1.640 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.234.108 lei | 177.575 lei | 15 | 5.263.039 lei | 2.978.113 lei | 2.285.661 lei |
| 2024 | 4.156.184 lei | -49.201 lei | 17 | 5.020.234 lei | 2.920.647 lei | 2.099.587 lei |
| 2023 | 5.608.753 lei | 751.401 lei | 10 | 4.527.667 lei | 2.329.493 lei | 2.199.616 lei |
| 2022 | 8.432.814 lei | 1.115.044 lei | 10 | 5.413.712 lei | 3.357.633 lei | 2.056.607 lei |
| 2021 | 2.497.273 lei | 143.282 lei | 6 | 2.207.426 lei | 1.202.706 lei | 1.004.720 lei |
| 2020 | 1.646.802 lei | 68.006 lei | 6 | 1.611.803 lei | 760.719 lei | 859.139 lei |
| 2019 | 1.702.856 lei | 170.677 lei | 6 | 1.273.646 lei | 482.513 lei | 791.133 lei |
| 2018 | 1.805.878 lei | 266.357 lei | 6 | 852.151 lei | 100.442 lei | 757.299 lei |
| 2017 | 1.285.820 lei | 883.416 lei | 5 | 814.027 lei | 299.982 lei | 514.045 lei |
| 2016 | 424.045 lei | -291.438 lei | 2 | 663.395 lei | 1.032.766 lei | -369.371 lei |
| 2015 | — | -38.281 lei | — | 700.165 lei | 774.967 lei | -74.802 lei |
| 2014 | 0 lei | -12.126 lei | — | 262.692 lei | 299.213 lei | -36.521 lei |
| 2013 | 32.810 lei | 15.303 lei | — | 274.576 lei | 298.971 lei | -24.395 lei |
| 2012 | 42.423 lei | -30.019 lei | 2 | 247.190 lei | 286.889 lei | -39.699 lei |
| 2011 | 28.052 lei | -15.331 lei | — | 121.360 lei | 131.040 lei | -9.680 lei |
| 2010 | 984 lei | -24.349 lei | — | 103.262 lei | 97.761 lei | 5.651 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.234.108 lei
- Venituri totale
- 4.420.622 lei
- Cheltuieli totale
- 4.200.398 lei
- Profit brut
- 220.224 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 177.575 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.995.450 lei
- Active circulante
- 3.267.589 lei
- Stocuri
- 995.845 lei
- Creanțe
- 2.177.703 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94.041 lei
- Datorii
- 2.978.113 lei
- Capitaluri
- 2.285.661 lei
- Capital subscris vărsat
- 33.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.156.184 lei
- Venituri totale
- 4.621.551 lei
- Cheltuieli totale
- 4.635.253 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.702 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 49.201 lei
- Active imobilizate
- 1.911.683 lei
- Active circulante
- 3.108.551 lei
- Stocuri
- 946.037 lei
- Creanțe
- 1.793.896 lei
- Casa și conturi la bănci
- 368.618 lei
- Datorii
- 2.920.647 lei
- Capitaluri
- 2.099.587 lei
- Capital subscris vărsat
- 33.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 17
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.608.753 lei
- Venituri totale
- 5.697.383 lei
- Cheltuieli totale
- 4.809.796 lei
- Profit brut
- 887.587 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 751.401 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.585.251 lei
- Active circulante
- 2.942.416 lei
- Stocuri
- 1.069.039 lei
- Creanțe
- 1.556.290 lei
- Casa și conturi la bănci
- 317.087 lei
- Datorii
- 2.329.493 lei
- Capitaluri
- 2.199.616 lei
- Capital subscris vărsat
- 33.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.432.814 lei
- Venituri totale
- 9.127.159 lei
- Cheltuieli totale
- 7.859.260 lei
- Profit brut
- 1.267.899 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.115.044 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.259.653 lei
- Active circulante
- 4.154.059 lei
- Stocuri
- 1.186.637 lei
- Creanțe
- 2.772.535 lei
- Casa și conturi la bănci
- 194.887 lei
- Datorii
- 3.357.633 lei
- Capitaluri
- 2.056.607 lei
- Capital subscris vărsat
- 33.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.497.273 lei
- Venituri totale
- 2.471.357 lei
- Cheltuieli totale
- 2.306.624 lei
- Profit brut
- 164.733 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 143.282 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 776.322 lei
- Active circulante
- 1.431.104 lei
- Stocuri
- 753.475 lei
- Creanțe
- 223.007 lei
- Casa și conturi la bănci
- 454.622 lei
- Datorii
- 1.202.706 lei
- Capitaluri
- 1.004.720 lei
- Capital subscris vărsat
- 33.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.646.802 lei
- Venituri totale
- 2.205.067 lei
- Cheltuieli totale
- 2.117.221 lei
- Profit brut
- 87.846 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.006 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 868.978 lei
- Active circulante
- 742.825 lei
- Stocuri
- 412.055 lei
- Creanțe
- 284.322 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.448 lei
- Datorii
- 760.719 lei
- Capitaluri
- 859.139 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.700 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.702.856 lei
- Venituri totale
- 1.758.159 lei
- Cheltuieli totale
- 1.570.322 lei
- Profit brut
- 187.837 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 170.677 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 354.710 lei
- Active circulante
- 918.936 lei
- Stocuri
- 557.690 lei
- Creanțe
- 242.557 lei
- Casa și conturi la bănci
- 118.689 lei
- Datorii
- 482.513 lei
- Capitaluri
- 791.133 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.700 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.805.878 lei
- Venituri totale
- 1.852.070 lei
- Cheltuieli totale
- 1.567.650 lei
- Profit brut
- 284.420 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 266.357 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 408.268 lei
- Active circulante
- 443.883 lei
- Stocuri
- 194.343 lei
- Creanțe
- 115.110 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134.430 lei
- Datorii
- 100.442 lei
- Capitaluri
- 757.299 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.700 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.285.820 lei
- Venituri totale
- 2.029.018 lei
- Cheltuieli totale
- 1.125.098 lei
- Profit brut
- 903.920 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 883.416 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 328.643 lei
- Active circulante
- 485.384 lei
- Stocuri
- 221.984 lei
- Creanțe
- 244.681 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.719 lei
- Datorii
- 299.982 lei
- Capitaluri
- 514.045 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 424.045 lei
- Venituri totale
- 476.042 lei
- Cheltuieli totale
- 763.109 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 287.067 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 291.438 lei
- Active imobilizate
- 346.627 lei
- Active circulante
- 316.768 lei
- Stocuri
- 212.060 lei
- Creanțe
- 85.596 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.112 lei
- Datorii
- 1.032.766 lei
- Capitaluri
- -369.371 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 22.174 lei
- Cheltuieli totale
- 60.423 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 38.249 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 38.281 lei
- Active imobilizate
- 65.116 lei
- Active circulante
- 635.049 lei
- Stocuri
- 106.938 lei
- Creanțe
- 487.361 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.750 lei
- Datorii
- 774.967 lei
- Capitaluri
- -74.802 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 12.126 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.126 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.126 lei
- Active imobilizate
- 65.331 lei
- Active circulante
- 197.361 lei
- Stocuri
- 102.397 lei
- Creanțe
- 87.977 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.987 lei
- Datorii
- 299.213 lei
- Capitaluri
- -36.521 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 32.810 lei
- Venituri totale
- 32.946 lei
- Cheltuieli totale
- 17.643 lei
- Profit brut
- 15.303 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.303 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 77.571 lei
- Active circulante
- 197.005 lei
- Stocuri
- 133.383 lei
- Creanțe
- 57.020 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.602 lei
- Datorii
- 298.971 lei
- Capitaluri
- -24.395 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 42.423 lei
- Venituri totale
- 42.468 lei
- Cheltuieli totale
- 72.204 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.736 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.019 lei
- Active imobilizate
- 91.149 lei
- Active circulante
- 156.041 lei
- Stocuri
- 124.487 lei
- Creanțe
- 23.889 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.665 lei
- Datorii
- 286.889 lei
- Capitaluri
- -39.699 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 28.052 lei
- Venituri totale
- 28.199 lei
- Cheltuieli totale
- 43.530 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.331 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.331 lei
- Active imobilizate
- 4.259 lei
- Active circulante
- 117.101 lei
- Stocuri
- 95.080 lei
- Creanțe
- 17.002 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.019 lei
- Datorii
- 131.040 lei
- Capitaluri
- -9.680 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 984 lei
- Venituri totale
- 1.208 lei
- Cheltuieli totale
- 25.557 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 24.349 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 24.349 lei
- Active imobilizate
- 2.289 lei
- Active circulante
- 100.973 lei
- Stocuri
- 85.573 lei
- Creanțe
- 13.796 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.604 lei
- Datorii
- 97.761 lei
- Capitaluri
- 5.651 lei
- Capital subscris vărsat
- 30.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1721 · Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton (CAEN Rev.3)
- 1722 · Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton (CAEN Rev.3)
- 1723 · Fabricarea articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 1725 · Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4687 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
Înregistrări mai vechi (5)
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
- Înregistrare în scopuri de TVA