RUDY MAISTOR CONSTRUCT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 5 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- RUDY MAISTOR CONSTRUCT S.R.L.
- CUI
- 40928886
- Nr. înmatriculare
- J35/1677/2019
- EUID
- ROONRC.J35/1677/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- George Ranetti, nr. 20, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300482
Contact
- Telefon
- 0757 982 311
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 23 decembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- da (din 8 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GABOR ISTVAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Timiș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 27.623 lei | 0 lei | 27.623 lei |
| 2024 | — | 27.423 lei | — | 75.622 lei | 47.999 lei | 27.623 lei |
| 2022 | 71.936 lei | 69.821 lei | — | 88.134 lei | 18.113 lei | 70.021 lei |
| 2020 | 267.342 lei | -46.092 lei | 4 | 165.580 lei | 168.845 lei | -3.265 lei |
| 2019 | 119.072 lei | 75.727 lei | 2 | 174.053 lei | 98.126 lei | 75.927 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 27.623 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 27.623 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 27.623 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 27.423 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 27.423 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.423 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 75.622 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 75.622 lei
- Datorii
- 47.999 lei
- Capitaluri
- 27.623 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.936 lei
- Venituri totale
- 71.936 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 71.936 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.821 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 88.134 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 76.141 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.993 lei
- Datorii
- 18.113 lei
- Capitaluri
- 70.021 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 267.342 lei
- Venituri totale
- 267.342 lei
- Cheltuieli totale
- 310.784 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 43.442 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 46.092 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 165.580 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 127.286 lei
- Casa și conturi la bănci
- 38.294 lei
- Datorii
- 168.845 lei
- Capitaluri
- -3.265 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 119.072 lei
- Venituri totale
- 119.072 lei
- Cheltuieli totale
- 40.626 lei
- Profit brut
- 78.446 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 75.727 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 174.053 lei
- Stocuri
- 33.100 lei
- Creanțe
- 70 lei
- Casa și conturi la bănci
- 140.883 lei
- Datorii
- 98.126 lei
- Capitaluri
- 75.927 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 3311 · Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului