RST XTREME SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Miroslava, Comuna Miroslava, înmatriculată la 14 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- RST XTREME SERVICE S.R.L.
- CUI
- 46471863
- Nr. înmatriculare
- J2022002597227
- EUID
- ROONRC.J2022002597227
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- CONSTANTIN MAVROCORDAT VODĂ, nr. 5, CAMERA 3, Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iași
- Localitate
- Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iași
- Cod poștal
- 707305
Contact
- Telefon
- 0745 647 167
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 10 septembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BUTNARU LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 11 din 14 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2553, județul Iași, peste 29% dintre firmele clasei. Locul 15.675 din 25.031 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 112%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 134.746 lei | 982 lei | — | 60.858 lei | 58.309 lei | 2.549 lei |
| 2024 | 63.662 lei | 1.367 lei | — | 8.127 lei | 6.560 lei | 1.567 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
| 2022 | — | 0 lei | 0 | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.746 lei
- Venituri totale
- 137.746 lei
- Cheltuieli totale
- 134.803 lei
- Profit brut
- 2.943 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 982 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.174 lei
- Active circulante
- 58.684 lei
- Stocuri
- 57.695 lei
- Creanțe
- 15 lei
- Casa și conturi la bănci
- 974 lei
- Datorii
- 58.309 lei
- Capitaluri
- 2.549 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 63.662 lei
- Venituri totale
- 63.662 lei
- Cheltuieli totale
- 61.603 lei
- Profit brut
- 2.059 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.367 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.127 lei
- Stocuri
- 5.628 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.499 lei
- Datorii
- 6.560 lei
- Capitaluri
- 1.567 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 2553 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8291 · Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 9532 · Repararea și întreținerea motocicletelor (CAEN Rev.3)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului