RS PRO BUSINESS GROUP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pitești, înmatriculată la 9 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- RS PRO BUSINESS GROUP S.R.L.
- CUI
- 42001354
- Nr. înmatriculare
- J3/2859/2019
- EUID
- ROONRC.J3/2859/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- TUDOR ARGHEZI, nr. 2, bl. MS2, Spațiul Comercial 2, Camera 4, Municipiul Pitești, Argeș
- Localitate
- Municipiul Pitești, Argeș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 14 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.12.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IORDACHE SORINA-GEORGIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Argeș; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 104.530 lei | -59.826 lei | 1 | 173.109 lei | 183.463 lei | -22.567 lei |
| 2023 | 316.038 lei | 47.513 lei | 1 | 151.272 lei | 73.759 lei | 77.513 lei |
| 2022 | 202.360 lei | 16.291 lei | 1 | 144.898 lei | 98.607 lei | 46.291 lei |
| 2020 | 85.271 lei | 108.856 lei | 1 | 136.860 lei | 1.233 lei | 135.627 lei |
| 2019 | 1.990 lei | 1.771 lei | 0 | 4.672 lei | 2.701 lei | 1.971 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.530 lei
- Venituri totale
- 117.843 lei
- Cheltuieli totale
- 174.404 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 56.561 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 59.826 lei
- Active imobilizate
- 14.217 lei
- Active circulante
- 158.892 lei
- Stocuri
- 12.308 lei
- Creanțe
- 135.334 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.250 lei
- Datorii
- 183.463 lei
- Capitaluri
- -22.567 lei
- Capital subscris vărsat
- 25.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 316.038 lei
- Venituri totale
- 316.054 lei
- Cheltuieli totale
- 265.370 lei
- Profit brut
- 50.684 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.513 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.963 lei
- Active circulante
- 139.309 lei
- Stocuri
- 15.594 lei
- Creanțe
- 27.221 lei
- Casa și conturi la bănci
- 96.494 lei
- Datorii
- 73.759 lei
- Capitaluri
- 77.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 25.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 202.360 lei
- Venituri totale
- 217.326 lei
- Cheltuieli totale
- 199.000 lei
- Profit brut
- 18.326 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.291 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.623 lei
- Active circulante
- 131.275 lei
- Stocuri
- 14.276 lei
- Creanțe
- 116.943 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56 lei
- Datorii
- 98.607 lei
- Capitaluri
- 46.291 lei
- Capital subscris vărsat
- 25.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului