ROZO MUSIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, înmatriculată la 14 martie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- ROZO MUSIC S.R.L.
- CUI
- 47807040
- Nr. înmatriculare
- J2023001077354
- EUID
- ROONRC.J2023001077354
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 martie 2023
Sediu social
- Adresă
- Bătrînă, nr. 40, Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiș
- Localitate
- Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiș
- Cod poștal
- 307375
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.03.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CRAINIC ROXANA-IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 52 din 83 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8552, județul Timiș, peste 39% dintre firmele clasei. Locul 26.067 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 25%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.800 lei | 29.325 lei | — | 75.886 lei | 12.441 lei | 63.445 lei |
| 2024 | 46.500 lei | 28.825 lei | 1 | 34.133 lei | 12 lei | 34.121 lei |
| 2023 | 25.000 lei | 5.106 lei | 1 | 10.894 lei | 5.588 lei | 5.306 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.800 lei
- Venituri totale
- 34.857 lei
- Cheltuieli totale
- 917 lei
- Profit brut
- 33.940 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.325 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 75.886 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.880 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.006 lei
- Datorii
- 12.441 lei
- Capitaluri
- 63.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.500 lei
- Venituri totale
- 46.627 lei
- Cheltuieli totale
- 13.426 lei
- Profit brut
- 33.201 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.825 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 34.133 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.272 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.861 lei
- Datorii
- 12 lei
- Capitaluri
- 34.121 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.000 lei
- Venituri totale
- 43.551 lei
- Cheltuieli totale
- 38.019 lei
- Profit brut
- 5.532 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.106 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.894 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 10.894 lei
- Datorii
- 5.588 lei
- Capitaluri
- 5.306 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.3)
- 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.3)
- 9031 · Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului