Sari la conținut
Miercuri, 2 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

ROYAL WEDDING ROOM S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Reghin, înmatriculată la 27 februarie 2017.

Identitate

Denumire legală
ROYAL WEDDING ROOM S.R.L.
CUI
37107805
Nr. înmatriculare
J2017000272263
EUID
ROONRC.J2017000272263
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
27 februarie 2017

Sediu social

Adresă
MIHAI VITEAZU, nr. 272-274, Municipiul Reghin, Mureș
Localitate
Municipiul Reghin, Mureș
Cod poștal
545300

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 20 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 nov)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 27.02.2017
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • INEL ELENA-MĂRGĂLUŢA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
655 mii lei02017: 214 mii lei2018: 451 mii lei2019: 579 mii lei2020: 276 mii lei2021: 371 mii lei2022: 576 mii lei2023: 540 mii lei2024: 655 mii lei2025: 443 mii lei201720182019202020212022202320242025
Rezultat net
284 mii lei0-178 mii lei2017: 66 mii lei2018: 133 mii lei2019: 120 mii lei2020: 84 mii lei2021: -26 mii lei2022: 220 mii lei2023: 284 mii lei2024: 205 mii lei2025: -178 mii lei201720182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 82 din 125 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5611, județul Mureș, peste 35% dintre firmele clasei. Locul 5.629 din 16.897 în tot județul, și locul 3.268 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 32%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025443.141 lei-177.703 lei31.146.424 lei442.520 lei703.904 lei
2024654.859 lei205.418 lei31.468.764 lei381.859 lei1.086.905 lei
2023540.178 lei283.737 lei41.384.346 lei502.859 lei881.487 lei
2022576.322 lei220.203 lei51.313.660 lei572.790 lei597.750 lei
2021371.296 lei-25.720 lei81.309.381 lei736.925 lei377.547 lei
2020276.208 lei83.569 lei91.158.891 lei647.561 lei403.266 lei
2019578.966 lei120.496 lei61.188.798 lei669.610 lei319.698 lei
2018450.854 lei132.868 lei5273.558 lei74.356 lei199.202 lei
2017213.527 lei66.134 lei297.886 lei31.552 lei66.334 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
443.141 lei
Venituri totale
443.166 lei
Cheltuieli totale
607.433 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
164.267 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
177.703 lei
Active imobilizate
1.019.408 lei
Active circulante
127.016 lei
Stocuri
6.594 lei
Creanțe
118.345 lei
Casa și conturi la bănci
2.077 lei
Datorii
442.520 lei
Capitaluri
703.904 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
654.859 lei
Venituri totale
715.828 lei
Cheltuieli totale
495.485 lei
Profit brut
220.343 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
205.418 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.239.755 lei
Active circulante
229.009 lei
Stocuri
37.542 lei
Creanțe
121.961 lei
Casa și conturi la bănci
69.506 lei
Datorii
381.859 lei
Capitaluri
1.086.905 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2023 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
540.178 lei
Venituri totale
687.587 lei
Cheltuieli totale
398.406 lei
Profit brut
289.181 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
283.737 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.140.971 lei
Active circulante
243.375 lei
Stocuri
65.202 lei
Creanțe
157.949 lei
Casa și conturi la bănci
20.224 lei
Datorii
502.859 lei
Capitaluri
881.487 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
4

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
576.322 lei
Venituri totale
838.825 lei
Cheltuieli totale
612.859 lei
Profit brut
225.966 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
220.203 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.109.695 lei
Active circulante
203.965 lei
Stocuri
57.303 lei
Creanțe
142.142 lei
Casa și conturi la bănci
4.520 lei
Datorii
572.790 lei
Capitaluri
597.750 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
5

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
371.296 lei
Venituri totale
485.189 lei
Cheltuieli totale
507.806 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
22.617 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
25.720 lei
Active imobilizate
1.099.973 lei
Active circulante
209.408 lei
Stocuri
28.892 lei
Creanțe
179.720 lei
Casa și conturi la bănci
796 lei
Datorii
736.925 lei
Capitaluri
377.547 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
8

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
276.208 lei
Venituri totale
459.467 lei
Cheltuieli totale
373.865 lei
Profit brut
85.602 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
83.569 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.080.189 lei
Active circulante
78.702 lei
Stocuri
22.577 lei
Creanțe
55.730 lei
Casa și conturi la bănci
395 lei
Datorii
647.561 lei
Capitaluri
403.266 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
9

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
578.966 lei
Venituri totale
584.537 lei
Cheltuieli totale
458.252 lei
Profit brut
126.285 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
120.496 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
1.114.954 lei
Active circulante
73.844 lei
Stocuri
20.151 lei
Creanțe
46.907 lei
Casa și conturi la bănci
6.786 lei
Datorii
669.610 lei
Capitaluri
319.698 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
6

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
450.854 lei
Venituri totale
450.864 lei
Cheltuieli totale
313.488 lei
Profit brut
137.376 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
132.868 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
38.479 lei
Active circulante
235.079 lei
Stocuri
9.852 lei
Creanțe
5.753 lei
Casa și conturi la bănci
219.474 lei
Datorii
74.356 lei
Capitaluri
199.202 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
5

2017 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
213.527 lei
Venituri totale
213.527 lei
Cheltuieli totale
145.258 lei
Profit brut
68.269 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
66.134 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
32.258 lei
Active circulante
65.628 lei
Stocuri
2.595 lei
Creanțe
2.802 lei
Casa și conturi la bănci
60.231 lei
Datorii
31.552 lei
Capitaluri
66.334 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

Contracte publice

  • o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2025) · valoare însumată de cel mult 11 mii lei

Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.

Autoritatea contractantă

Ultima atribuire

  1. Cumpărare directă

    MASA SERVITA

    11.250 lei · SCOALA GIMNAZIALA COMUNA FARAGAU · CPV 15894200-3 Mancare preparata (Rev.2)

Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 21 octombrie 2025 și 21 octombrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
    • Înmatriculare la registrul comerțului