ROYAL MARKET CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 5 octombrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ROYAL MARKET CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 43134936
- Nr. înmatriculare
- J40/12799/2020
- EUID
- ROONRC.J40/12799/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 octombrie 2020
Sediu social
- Adresă
- INTT. CRAINICULUI, nr. 9-11, bl. Z12, sc. 2, et. 3, ap. 33, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 13 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEGRU IONUŢ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 60 din 204 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4631, municipiul București, peste 71% dintre firmele clasei. Locul 12.580 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 15%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.868.002 lei | -1.237.145 lei | 1 | 227.707 lei | 365.630 lei | -137.923 lei |
| 2024 | 3.359.335 lei | 487.617 lei | 1 | 1.225.670 lei | 126.448 lei | 1.099.222 lei |
| 2023 | 3.153.720 lei | 304.925 lei | 1 | 722.741 lei | 111.136 lei | 611.605 lei |
| 2022 | 4.294.257 lei | 212.331 lei | 1 | 410.345 lei | 103.814 lei | 306.681 lei |
| 2021 | 3.354.643 lei | 91.667 lei | 1 | 274.118 lei | 179.768 lei | 94.350 lei |
| 2020 | 362.351 lei | 2.483 lei | — | 85.554 lei | 82.871 lei | 2.683 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.868.002 lei
- Venituri totale
- 3.868.002 lei
- Cheltuieli totale
- 5.105.147 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.237.145 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.237.145 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 227.707 lei
- Stocuri
- 2.443 lei
- Creanțe
- 194.713 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.551 lei
- Datorii
- 365.630 lei
- Capitaluri
- -137.923 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.359.335 lei
- Venituri totale
- 3.359.335 lei
- Cheltuieli totale
- 2.794.628 lei
- Profit brut
- 564.707 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 487.617 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.225.670 lei
- Stocuri
- 1.163.629 lei
- Creanțe
- 38.752 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.289 lei
- Datorii
- 126.448 lei
- Capitaluri
- 1.099.222 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.153.720 lei
- Venituri totale
- 3.153.723 lei
- Cheltuieli totale
- 2.812.954 lei
- Profit brut
- 340.769 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 304.925 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 722.741 lei
- Stocuri
- 655.500 lei
- Creanțe
- 19.378 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.863 lei
- Datorii
- 111.136 lei
- Capitaluri
- 611.605 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne (CAEN Rev.2)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului