ROYAL HESSIAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Câmpulung Moldovenesc, înmatriculată la 11 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ROYAL HESSIAN S.R.L.
- CUI
- 40764465
- Nr. înmatriculare
- J2019000668332
- EUID
- ROONRC.J2019000668332
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- BUCOVINEI, nr. 127, Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava
- Localitate
- Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava
- Cod poștal
- 725100
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 23 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VRANĂU TRAIAN-NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 18 din 31 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4759, județul Suceava, peste 45% dintre firmele clasei. Locul 6.265 din 16.743 în tot județul, și locul 7.044 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 438.744 lei | -36.219 lei | 1 | 156.079 lei | 211.954 lei | -55.875 lei |
| 2024 | 473.816 lei | 893 lei | 1 | 135.973 lei | 155.629 lei | -19.656 lei |
| 2023 | 472.961 lei | 7.252 lei | 3 | 117.802 lei | 138.351 lei | -20.549 lei |
| 2022 | 201.569 lei | -6.302 lei | 1 | 80.891 lei | 108.692 lei | -27.801 lei |
| 2020 | — | -662 lei | 1 | 934 lei | 22.280 lei | -21.346 lei |
| 2019 | — | -20.884 lei | 2 | 1.076 lei | 21.760 lei | -20.684 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 438.744 lei
- Venituri totale
- 442.508 lei
- Cheltuieli totale
- 469.428 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.920 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.219 lei
- Active imobilizate
- 7.143 lei
- Active circulante
- 148.936 lei
- Stocuri
- 136.722 lei
- Creanțe
- 3.382 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.832 lei
- Datorii
- 211.954 lei
- Capitaluri
- -55.875 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 473.816 lei
- Venituri totale
- 508.998 lei
- Cheltuieli totale
- 496.649 lei
- Profit brut
- 12.349 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 893 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.664 lei
- Active circulante
- 126.309 lei
- Stocuri
- 98.016 lei
- Creanțe
- -4.102 lei
- Casa și conturi la bănci
- 32.395 lei
- Datorii
- 155.629 lei
- Capitaluri
- -19.656 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 472.961 lei
- Venituri totale
- 553.413 lei
- Cheltuieli totale
- 540.631 lei
- Profit brut
- 12.782 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.252 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 117.802 lei
- Stocuri
- 79.155 lei
- Creanțe
- 792 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.855 lei
- Datorii
- 138.351 lei
- Capitaluri
- -20.549 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 201.569 lei
- Venituri totale
- 201.572 lei
- Cheltuieli totale
- 206.755 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.183 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.302 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 80.891 lei
- Stocuri
- 78.947 lei
- Creanțe
- 636 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.308 lei
- Datorii
- 108.692 lei
- Capitaluri
- -27.801 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 662 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 662 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 662 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 934 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 934 lei
- Datorii
- 22.280 lei
- Capitaluri
- -21.346 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 20.884 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 20.884 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.884 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.076 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.076 lei
- Datorii
- 21.760 lei
- Capitaluri
- -20.684 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului