ROXELANA HOME DESIGN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 7 decembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ROXELANA HOME DESIGN S.R.L.
- CUI
- 45315459
- Nr. înmatriculare
- J22/4195/2021
- EUID
- ROONRC.J22/4195/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 decembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- HLINCEA, nr. 47, bl. 1052, sc. E, et. 2, ap. 7, CAMERA 4, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
Contact
- Telefon
- 0749 910 985
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 31 martie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 17 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.12.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DEMIR HALIT — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Iași; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 287.543 lei | -422.040 lei | 2 | 1.122.988 lei | 1.538.173 lei | -413.115 lei |
| 2023 | 198.566 lei | -182.190 lei | — | 574.603 lei | 566.348 lei | 8.255 lei |
| 2022 | 249.665 lei | 190.245 lei | 2 | 209.375 lei | 18.930 lei | 190.445 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 287.543 lei
- Venituri totale
- 287.543 lei
- Cheltuieli totale
- 708.161 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 420.618 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 422.040 lei
- Active imobilizate
- 235.090 lei
- Active circulante
- 887.898 lei
- Stocuri
- 798.447 lei
- Creanțe
- 45.845 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.606 lei
- Datorii
- 1.538.173 lei
- Capitaluri
- -413.115 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 198.566 lei
- Venituri totale
- 216.566 lei
- Cheltuieli totale
- 396.591 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 180.025 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 182.190 lei
- Active imobilizate
- 173.051 lei
- Active circulante
- 401.552 lei
- Stocuri
- 233.403 lei
- Creanțe
- 133.708 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.441 lei
- Datorii
- 566.348 lei
- Capitaluri
- 8.255 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 249.665 lei
- Venituri totale
- 249.665 lei
- Cheltuieli totale
- 56.923 lei
- Profit brut
- 192.742 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 190.245 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.314 lei
- Active circulante
- 201.061 lei
- Stocuri
- 8.554 lei
- Creanțe
- 189.718 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.789 lei
- Datorii
- 18.930 lei
- Capitaluri
- 190.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 1391 · Fabricarea de metraje prin tricotare sau croșetare (CAEN Rev.2)
- 1392 · Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) (CAEN Rev.2)
- 1395 · Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte (CAEN Rev.2)
- 1396 · Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4624 · Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne (CAEN Rev.2)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.2)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4635 · Comerț cu ridicata al produselor din tutun (CAEN Rev.2)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 86 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului