ROTAREMUS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Satu Mare, înmatriculată la 25 octombrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- ROTAREMUS S.R.L.
- CUI
- 36671481
- Nr. înmatriculare
- J30/924/2016
- EUID
- ROONRC.J30/924/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 octombrie 2016
Sediu social
- Adresă
- CAREIULUI, nr. 6, bl. 14, ap. 15, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Localitate
- Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.10.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ROŞU GABRIEL LUCIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 48 din 129 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Satu Mare, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 6.568 din 9.089 în tot județul, și locul 3.845 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 88.829 lei | -27.143 lei | 1 | 41.783 lei | 104.554 lei | -62.771 lei |
| 2024 | 88.765 lei | -14.771 lei | 1 | 66.570 lei | 102.198 lei | -35.628 lei |
| 2023 | 74.324 lei | -2.230 lei | 1 | 139 lei | 20.996 lei | -20.857 lei |
| 2022 | 74.024 lei | -4.079 lei | 1 | 10.030 lei | 28.656 lei | -18.626 lei |
| 2021 | 80.953 lei | 2.496 lei | 1 | 15.043 lei | 29.590 lei | -14.547 lei |
| 2020 | 74.110 lei | -11.997 lei | 1 | 15.799 lei | 32.842 lei | -17.043 lei |
| 2019 | 81.745 lei | -19.735 lei | 1 | 208 lei | 5.254 lei | -5.046 lei |
| 2018 | 81.130 lei | 8.502 lei | 1 | 17.568 lei | 2.879 lei | 14.689 lei |
| 2017 | 49.464 lei | 7.244 lei | 1 | 13.041 lei | 6.895 lei | 6.146 lei |
| 2016 | 3.861 lei | -1.298 lei | 1 | 12.400 lei | 13.498 lei | -1.098 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.829 lei
- Venituri totale
- 99.199 lei
- Cheltuieli totale
- 125.799 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.600 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 27.143 lei
- Active imobilizate
- 38.259 lei
- Active circulante
- 3.524 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.524 lei
- Datorii
- 104.554 lei
- Capitaluri
- -62.771 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.765 lei
- Venituri totale
- 88.942 lei
- Cheltuieli totale
- 102.824 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.882 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.771 lei
- Active imobilizate
- 63.765 lei
- Active circulante
- 2.805 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.805 lei
- Datorii
- 102.198 lei
- Capitaluri
- -35.628 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.324 lei
- Venituri totale
- 74.324 lei
- Cheltuieli totale
- 75.810 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.486 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.230 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 139 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 139 lei
- Datorii
- 20.996 lei
- Capitaluri
- -20.857 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.024 lei
- Venituri totale
- 74.024 lei
- Cheltuieli totale
- 77.363 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.339 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.079 lei
- Active imobilizate
- 5.508 lei
- Active circulante
- 4.522 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.812 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.710 lei
- Datorii
- 28.656 lei
- Capitaluri
- -18.626 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 80.953 lei
- Venituri totale
- 100.493 lei
- Cheltuieli totale
- 96.992 lei
- Profit brut
- 3.501 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.496 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 14.951 lei
- Active circulante
- 92 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 92 lei
- Datorii
- 29.590 lei
- Capitaluri
- -14.547 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 74.110 lei
- Venituri totale
- 74.110 lei
- Cheltuieli totale
- 85.383 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.273 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.997 lei
- Active imobilizate
- 15.583 lei
- Active circulante
- 216 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 32.842 lei
- Capitaluri
- -17.043 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.745 lei
- Venituri totale
- 81.745 lei
- Cheltuieli totale
- 100.676 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.931 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.735 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 208 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 5.254 lei
- Capitaluri
- -5.046 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.130 lei
- Venituri totale
- 81.130 lei
- Cheltuieli totale
- 71.817 lei
- Profit brut
- 9.313 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.502 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.750 lei
- Active circulante
- 14.818 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.810 lei
- Datorii
- 2.879 lei
- Capitaluri
- 14.689 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 49.464 lei
- Venituri totale
- 49.464 lei
- Cheltuieli totale
- 41.181 lei
- Profit brut
- 8.283 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.244 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.750 lei
- Active circulante
- 7.291 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.283 lei
- Datorii
- 6.895 lei
- Capitaluri
- 6.146 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.861 lei
- Venituri totale
- 3.861 lei
- Cheltuieli totale
- 5.043 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.182 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.298 lei
- Active imobilizate
- 8.750 lei
- Active circulante
- 3.650 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.650 lei
- Datorii
- 13.498 lei
- Capitaluri
- -1.098 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului