ROOF SECURITY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 22 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ROOF SECURITY S.R.L.
- CUI
- 45262427
- Nr. înmatriculare
- J2/2060/2021
- EUID
- ROONRC.J2/2060/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- DIMITRIE BOLINTINEANU, nr. 9, ap. 1, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
- Cod poștal
- 310176
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEGREA NICOLAE-DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Arad; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.159.296 lei | 517.607 lei | 12 | 708.738 lei | 206.093 lei | 512.100 lei |
| 2023 | 0 lei | -5.576 lei | 1 | 4.309 lei | 9.816 lei | -5.507 lei |
| 2022 | — | -131 lei | 0 | 1.700 lei | 1.631 lei | 69 lei |
| 2021 | — | 0 lei | 0 | 1.700 lei | 1.500 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.159.296 lei
- Venituri totale
- 1.203.120 lei
- Cheltuieli totale
- 650.733 lei
- Profit brut
- 552.387 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 517.607 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 708.738 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 634.014 lei
- Casa și conturi la bănci
- 74.724 lei
- Datorii
- 206.093 lei
- Capitaluri
- 512.100 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.576 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.576 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.576 lei
- Active imobilizate
- 1.122 lei
- Active circulante
- 3.187 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.187 lei
- Datorii
- 9.816 lei
- Capitaluri
- -5.507 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 131 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 131 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 131 lei
- Active imobilizate
- 1.122 lei
- Active circulante
- 578 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 578 lei
- Datorii
- 1.631 lei
- Capitaluri
- 69 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.122 lei
- Active circulante
- 578 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 578 lei
- Datorii
- 1.500 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 8010 · Activități de protecție și gardă (CAEN Rev.2)
- 8020 · Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului