ROMINA GINGAȘU BEAUTY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 11 aprilie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- ROMINA GINGAȘU BEAUTY S.R.L.
- CUI
- 49928138
- Nr. înmatriculare
- J2024007723405
- EUID
- ROONRC.J2024007723405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 aprilie 2024
Sediu social
- Adresă
- BARAJUL ARGEȘ, nr. 41C, et. 4, ap. 11, CAMERA NR. 2, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Contact
- Telefon
- 0745 103 564
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 3 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 11 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.04.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CIOCAN ANDREI-IULIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 136 din 283 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4645, municipiul București, peste 52% dintre firmele clasei. Locul 29.490 din 132.176 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.009.868 lei | -15.975 lei | — | 168.832 lei | 188.605 lei | -19.506 lei |
| 2024 | — | -3.731 lei | — | 609 lei | 4.140 lei | -3.531 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.009.868 lei
- Venituri totale
- 1.009.868 lei
- Cheltuieli totale
- 1.025.843 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 15.975 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.975 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 168.832 lei
- Stocuri
- 64.733 lei
- Creanțe
- 104.054 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45 lei
- Datorii
- 188.605 lei
- Capitaluri
- -19.506 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.731 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.731 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.731 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 609 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 570 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39 lei
- Datorii
- 4.140 lei
- Capitaluri
- -3.531 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA