ROMACRO BUSINESS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Măgurele, Oraș Măgurele, înmatriculată la 11 octombrie 2012.
Identitate
- Denumire legală
- ROMACRO BUSINESS SRL
- CUI
- 30776632
- Nr. înmatriculare
- J2012011737402
- EUID
- ROONRC.J2012011737402
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 octombrie 2012
Sediu social
- Adresă
- FIZICIENILOR, nr. 30, bl. O4, sc. 1, ap. 4, Loc. Măgurele, Oraș Măgurele, Ilfov
- Localitate
- Loc. Măgurele, Oraș Măgurele, Ilfov
Contact
- Telefon
- 0765 140 019
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 29 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 2 sept)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 sept)
- Inactiv fiscal
- da (din 23 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 29.07.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LUPU JAN DUMITRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 116 din 125 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2511, județul Ilfov, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 34.684 din 40.375 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.141 lei | 10.967 lei | — | 219.599 lei | 60.530 lei | 159.069 lei |
| 2024 | — | 0 lei | — | 169.950 lei | 21.849 lei | 148.101 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 169.950 lei | 21.849 lei | 148.101 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 169.950 lei | 21.849 lei | 148.101 lei |
| 2021 | — | -179 lei | — | 169.950 lei | 21.849 lei | 148.101 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 170.129 lei | 21.849 lei | 148.280 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 170.129 lei | 21.849 lei | 148.280 lei |
| 2018 | 73.173 lei | 63.808 lei | — | 170.129 lei | 21.849 lei | 148.280 lei |
| 2017 | 38.681 lei | 18.072 lei | 1 | 104.125 lei | 19.653 lei | 84.472 lei |
| 2016 | 19.250 lei | 12.780 lei | 1 | 82.866 lei | 16.466 lei | 66.400 lei |
| 2015 | 28.658 lei | 21.657 lei | 1 | 68.128 lei | 14.509 lei | 53.619 lei |
| 2014 | 30.933 lei | 16.310 lei | 1 | 43.353 lei | 11.390 lei | 31.963 lei |
| 2013 | 26.326 lei | 7.550 lei | 1 | 22.540 lei | 6.887 lei | 15.653 lei |
| 2012 | 14.318 lei | 7.903 lei | 1 | 10.146 lei | 2.043 lei | 8.103 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.141 lei
- Venituri totale
- 28.141 lei
- Cheltuieli totale
- 14.366 lei
- Profit brut
- 13.775 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.967 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 219.599 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.429 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200.170 lei
- Datorii
- 60.530 lei
- Capitaluri
- 159.069 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 169.950 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 169.950 lei
- Datorii
- 21.849 lei
- Capitaluri
- 148.101 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 169.950 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 169.950 lei
- Datorii
- 21.849 lei
- Capitaluri
- 148.101 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 14 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 3314 · Repararea și întreținerea echipamentelor electrice (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4682 · Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4689 · Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.3)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (2 sept → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
Sunt afișate cele mai recente 14 din 19 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.