ROLES LOGHIN CONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Alba Iulia, înmatriculată la 15 iunie 2018.
Firma nu este în funcțiune: activitate suspendată. Activitatea este suspendată temporar; firma rămâne înmatriculată. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- ROLES LOGHIN CONS S.R.L.
- CUI
- 39493745
- Nr. înmatriculare
- J1/555/2018
- EUID
- ROONRC.J1/555/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 iunie 2018
Sediu social
- Adresă
- VASILE GOLDIȘ, nr. 14D, Municipiul Alba Iulia, Alba
- Localitate
- Municipiul Alba Iulia, Alba
Stare
- Stare ONRC
- întrerupere temporară de activitate (cod 1074, din 8 iul)
- perioadă de suspendare activitate expirată (cod 2120, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- LOGHIN ROMUL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 129.380 lei | -327.762 lei | 1 | 110.422 lei | 23.253 lei | 87.169 lei |
| 2020 | 1.635.362 lei | 65.091 lei | 9 | 569.968 lei | 64.257 lei | 505.711 lei |
| 2019 | 1.759.315 lei | 247.185 lei | 12 | 685.471 lei | 244.851 lei | 440.620 lei |
| 2018 | 548.916 lei | 193.235 lei | 6 | 289.339 lei | 95.904 lei | 193.435 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 129.380 lei
- Venituri totale
- -40.620 lei
- Cheltuieli totale
- 285.839 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 326.459 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 327.762 lei
- Active imobilizate
- 50.524 lei
- Active circulante
- 59.898 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.297 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.601 lei
- Datorii
- 23.253 lei
- Capitaluri
- 87.169 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.635.362 lei
- Venituri totale
- 1.805.520 lei
- Cheltuieli totale
- 1.727.238 lei
- Profit brut
- 78.282 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.091 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 62.287 lei
- Active circulante
- 507.681 lei
- Stocuri
- 170.054 lei
- Creanțe
- 48.242 lei
- Casa și conturi la bănci
- 289.385 lei
- Datorii
- 64.257 lei
- Capitaluri
- 505.711 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.759.315 lei
- Venituri totale
- 1.759.338 lei
- Cheltuieli totale
- 1.494.559 lei
- Profit brut
- 264.779 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 247.185 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 87.578 lei
- Active circulante
- 597.893 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 81.460 lei
- Casa și conturi la bănci
- 516.433 lei
- Datorii
- 244.851 lei
- Capitaluri
- 440.620 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 548.916 lei
- Venituri totale
- 548.918 lei
- Cheltuieli totale
- 350.194 lei
- Profit brut
- 198.724 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 193.235 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 115.368 lei
- Active circulante
- 173.971 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 41.263 lei
- Casa și conturi la bănci
- 132.708 lei
- Datorii
- 95.904 lei
- Capitaluri
- 193.435 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
Contracte publice
- 20 de cumpărături directe, de la 4 autorități contractante · valoare însumată de cel mult 2,2 mil. lei
- 2 contracte atribuite, de la o autoritate contractantă (2019) · valoare însumată de cel mult 1,9 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Comuna Bucerdea Granoasa5 atribuiri · cel mult 2,7 mil. lei
- Comuna Galda de Jos , Jud. Alba12 atribuiri · cel mult 1,3 mil. lei
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA2 atribuiri · cel mult 126 mii lei
- SCOALA GIMNAZILA IOAN MAIORESCU BUCERDEA GRANOASA3 atribuiri · cel mult 40 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Contract nr. 129/45
Contract
965.232,15 lei · Comuna Bucerdea Granoasa · CPV 45000000-7 · Procedura simplificata
- Contract nr. 129/45
Contract
965.232,15 lei · Comuna Bucerdea Granoasa · CPV 45000000-7 · Procedura simplificata
- T3 2020Cumpărare directă nr. DA26074272
demolare garaj metalic mobil si imprejmuire
4.479,31 lei · Comuna Bucerdea Granoasa · CPV 45000000-7 · Cumparare directa
- T3 2020Cumpărare directă nr. DA26079322
AMENAJARE CURTE CAPELA, IMPREJMUIRE, TERASA
348.397,14 lei · Comuna Bucerdea Granoasa · CPV 45000000-7 · Cumparare directa
- T3 2020Cumpărare directă nr. DA26135952
Lucrari de reparatii curente la Scoala Veche si anexe Galda de Jos
138.197,95 lei · Comuna Galda de Jos , Jud. Alba · CPV 45000000-7 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 30 iulie 2019 și 30 iulie 2019. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
- Stare
- perioadă de suspendare activitate expirată (8 iul → prezent)
- întrerupere temporară de activitate (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: întrerupere temporară de activitate
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului