ROKLAST WOOD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Comuna Berceni, înmatriculată la 28 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ROKLAST WOOD S.R.L.
- CUI
- 40505576
- Nr. înmatriculare
- J23/352/2019
- EUID
- ROONRC.J23/352/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- VRĂJITORULUI, nr. 2, parter, Comuna Berceni, Ilfov
- Localitate
- Comuna Berceni, Ilfov
- Cod poștal
- 77020
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 18 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PETRE OANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 242 din 521 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Ilfov, peste 54% dintre firmele clasei. Locul 18.979 din 40.494 în tot județul, și locul 8.352 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 28%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 294.007 lei | 50.056 lei | 2 | 167.484 lei | 423.748 lei | -255.945 lei |
| 2024 | 229.397 lei | -33.383 lei | 2 | 95.204 lei | 401.257 lei | -306.002 lei |
| 2023 | 160.103 lei | -20.218 lei | 3 | 78.480 lei | 351.099 lei | -272.619 lei |
| 2022 | 97.399 lei | -145.052 lei | 3 | 78.681 lei | 332.082 lei | -252.401 lei |
| 2021 | 260.812 lei | -13.961 lei | 2 | 114.235 lei | 221.584 lei | -107.349 lei |
| 2020 | 19.475 lei | -56.368 lei | 1 | 37.925 lei | 131.314 lei | -93.389 lei |
| 2019 | — | -37.221 lei | — | 7.498 lei | 44.519 lei | -37.021 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 294.007 lei
- Venituri totale
- 295.545 lei
- Cheltuieli totale
- 242.526 lei
- Profit brut
- 53.019 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.056 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 47.998 lei
- Active circulante
- 119.486 lei
- Stocuri
- 84.482 lei
- Creanțe
- 6.004 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.000 lei
- Datorii
- 423.748 lei
- Capitaluri
- -255.945 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 229.397 lei
- Venituri totale
- 229.713 lei
- Cheltuieli totale
- 260.799 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.086 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 33.383 lei
- Active imobilizate
- 56.669 lei
- Active circulante
- 38.535 lei
- Stocuri
- 29.729 lei
- Creanțe
- 4.176 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.630 lei
- Datorii
- 401.257 lei
- Capitaluri
- -306.002 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 160.103 lei
- Venituri totale
- 160.103 lei
- Cheltuieli totale
- 178.720 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.617 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 20.218 lei
- Active imobilizate
- 22.420 lei
- Active circulante
- 56.060 lei
- Stocuri
- 37.700 lei
- Creanțe
- 1.790 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.570 lei
- Datorii
- 351.099 lei
- Capitaluri
- -272.619 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 97.399 lei
- Venituri totale
- 97.399 lei
- Cheltuieli totale
- 241.478 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 144.079 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 145.052 lei
- Active imobilizate
- 41.911 lei
- Active circulante
- 36.770 lei
- Stocuri
- 12.564 lei
- Creanțe
- 19.950 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.256 lei
- Datorii
- 332.082 lei
- Capitaluri
- -252.401 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 260.812 lei
- Venituri totale
- 264.173 lei
- Cheltuieli totale
- 275.338 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.165 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.961 lei
- Active imobilizate
- 55.477 lei
- Active circulante
- 58.758 lei
- Stocuri
- 11.649 lei
- Creanțe
- 45.130 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.979 lei
- Datorii
- 221.584 lei
- Capitaluri
- -107.349 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 19.475 lei
- Venituri totale
- 19.475 lei
- Cheltuieli totale
- 75.258 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 55.783 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 56.368 lei
- Active imobilizate
- 24.971 lei
- Active circulante
- 12.954 lei
- Stocuri
- 1.472 lei
- Creanțe
- 6.981 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.501 lei
- Datorii
- 131.314 lei
- Capitaluri
- -93.389 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 37.221 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 37.221 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 37.221 lei
- Active imobilizate
- 3.886 lei
- Active circulante
- 3.612 lei
- Stocuri
- 98 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.514 lei
- Datorii
- 44.519 lei
- Capitaluri
- -37.021 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului