ROID WRISTBAND S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 18 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ROID WRISTBAND S.R.L.
- CUI
- 45671863
- Nr. înmatriculare
- J2022003153406
- EUID
- ROONRC.J2022003153406
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- DANTELEI, nr. 54B, CASA 8, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 17.02.2025
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOBARU IOANA-TEODORA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3.106 din 4.307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, municipiul București, peste 28% dintre firmele clasei. Locul 112.827 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 52%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.007 lei | 6.961 lei | — | 38.639 lei | 2.254 lei | 36.385 lei |
| 2024 | 62.340 lei | 36.519 lei | — | 29.424 lei | 0 lei | 29.424 lei |
| 2023 | 44.426 lei | 3.681 lei | — | 3.339 lei | 10.450 lei | -7.111 lei |
| 2022 | 19.395 lei | -10.793 lei | — | 1.691 lei | 12.484 lei | -10.793 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.007 lei
- Venituri totale
- 30.007 lei
- Cheltuieli totale
- 21.751 lei
- Profit brut
- 8.256 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.961 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.309 lei
- Active circulante
- 27.330 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 597 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.733 lei
- Datorii
- 2.254 lei
- Capitaluri
- 36.385 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 62.340 lei
- Venituri totale
- 62.340 lei
- Cheltuieli totale
- 25.821 lei
- Profit brut
- 36.519 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.519 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.080 lei
- Active circulante
- 17.344 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.344 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 29.424 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 44.426 lei
- Venituri totale
- 44.426 lei
- Cheltuieli totale
- 38.781 lei
- Profit brut
- 5.645 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.681 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.339 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.339 lei
- Datorii
- 10.450 lei
- Capitaluri
- -7.111 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 19.395 lei
- Venituri totale
- 19.395 lei
- Cheltuieli totale
- 29.606 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.211 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.793 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.691 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.630 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61 lei
- Datorii
- 12.484 lei
- Capitaluri
- -10.793 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 7411 · Activități de design industrial și vestimentar (CAEN Rev.3)
- 7412 · Design grafic și activități de comunicare vizuală (CAEN Rev.3)
- 7414 · Alte activități de design specializat (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului