ROGAZ DUMBRAVITA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgu Jiu, înmatriculată la 10 ianuarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ROGAZ DUMBRAVITA S.R.L.
- CUI
- 40398259
- Nr. înmatriculare
- J2019000054184
- EUID
- ROONRC.J2019000054184
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 ianuarie 2019
Sediu social
- Adresă
- TEILOR, nr. 2, bl. 2, sc. 1, et. 2, ap. 10, Camera nr. 2, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Localitate
- Municipiul Târgu Jiu, Gorj
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.01.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANDRIŢOIU ALINA-LILIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 17 din 29 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7120, județul Gorj, peste 45% dintre firmele clasei. Locul 3.144 din 8.723 în tot județul, și locul 3.000 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 297.384 lei | 155.737 lei | 1 | 241.533 lei | 85.525 lei | 156.008 lei |
| 2024 | 310.566 lei | 192.330 lei | 2 | 219.543 lei | 26.972 lei | 192.571 lei |
| 2023 | 325.815 lei | 270.954 lei | 2 | 275.479 lei | 4.198 lei | 271.281 lei |
| 2022 | 253.000 lei | 189.908 lei | 2 | 194.672 lei | 4.445 lei | 190.227 lei |
| 2021 | 250.510 lei | 181.080 lei | 2 | 187.528 lei | 6.209 lei | 181.319 lei |
| 2020 | 187.610 lei | 121.766 lei | 2 | 127.203 lei | 5.233 lei | 121.970 lei |
| 2019 | 77.742 lei | 51.184 lei | 2 | 57.293 lei | 5.909 lei | 51.384 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 297.384 lei
- Venituri totale
- 298.379 lei
- Cheltuieli totale
- 139.657 lei
- Profit brut
- 158.722 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 155.737 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 122.215 lei
- Active circulante
- 119.318 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 89.661 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.657 lei
- Datorii
- 85.525 lei
- Capitaluri
- 156.008 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 310.566 lei
- Venituri totale
- 310.566 lei
- Cheltuieli totale
- 112.932 lei
- Profit brut
- 197.634 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 192.330 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.026 lei
- Active circulante
- 209.517 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 140.584 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.933 lei
- Datorii
- 26.972 lei
- Capitaluri
- 192.571 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 325.815 lei
- Venituri totale
- 325.815 lei
- Cheltuieli totale
- 51.601 lei
- Profit brut
- 274.214 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 270.954 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 275.479 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 159.725 lei
- Casa și conturi la bănci
- 115.754 lei
- Datorii
- 4.198 lei
- Capitaluri
- 271.281 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului