RODENTA CLINIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Oradea, înmatriculată la 21 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- RODENTA CLINIC S.R.L.
- CUI
- 46517235
- Nr. înmatriculare
- J2022002115054
- EUID
- ROONRC.J2022002115054
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- GEORGE ENESCU, nr. 22, Municipiul Oradea, Bihor
- Localitate
- Municipiul Oradea, Bihor
- Cod poștal
- 410034
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TUDERICIU RODICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 201 din 217 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Bihor, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 18.202 din 22.588 în tot județul, și locul 8.783 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46.500 lei | 569 lei | 1 | 4.196 lei | 131 lei | 4.065 lei |
| 2024 | 46.500 lei | 714 lei | 1 | 7.425 lei | 3.929 lei | 3.496 lei |
| 2023 | 43.000 lei | 1.554 lei | 1 | 7.485 lei | 4.703 lei | 2.782 lei |
| 2022 | 3.000 lei | 1.028 lei | 0 | 3.509 lei | 2.281 lei | 1.228 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.500 lei
- Venituri totale
- 46.500 lei
- Cheltuieli totale
- 45.837 lei
- Profit brut
- 663 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 569 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.196 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.196 lei
- Datorii
- 131 lei
- Capitaluri
- 4.065 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.500 lei
- Venituri totale
- 46.500 lei
- Cheltuieli totale
- 45.650 lei
- Profit brut
- 850 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 714 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.425 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.425 lei
- Datorii
- 3.929 lei
- Capitaluri
- 3.496 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.000 lei
- Venituri totale
- 43.000 lei
- Cheltuieli totale
- 41.068 lei
- Profit brut
- 1.932 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.554 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.485 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 485 lei
- Datorii
- 4.703 lei
- Capitaluri
- 2.782 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.000 lei
- Venituri totale
- 3.000 lei
- Cheltuieli totale
- 1.942 lei
- Profit brut
- 1.058 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.028 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 168 lei
- Active circulante
- 3.341 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.341 lei
- Datorii
- 2.281 lei
- Capitaluri
- 1.228 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 3250 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului