ROCKSTONE CAPITAL SUPPORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 4 noiembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ROCKSTONE CAPITAL SUPPORT S.R.L.
- CUI
- 47132458
- Nr. înmatriculare
- J2022003542082
- EUID
- ROONRC.J2022003542082
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 noiembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- IULIU MANIU, nr. 29, ap. 1, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.11.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- OMNITAS ASSETS COLLECTION SRL — administrator
- ȘEICARU PETRU-CLAUDIU — administrator
- AL-SHARAIYRA TEWFIQ — reprezentant al persoanei juridice
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 66 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7499, județul Brașov, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 2.351 din 25.588 în tot județul, și locul 8.296 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 37%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.822.762 lei | 1.413.068 lei | 1 | 2.256.543 lei | 843.235 lei | 1.413.308 lei |
| 2024 | 2.058.101 lei | 1.413.986 lei | — | 1.937.741 lei | 523.515 lei | 1.414.226 lei |
| 2023 | 945.614 lei | 647.061 lei | — | 674.670 lei | 27.369 lei | 647.301 lei |
| 2022 | 38.718 lei | 28.353 lei | 1 | 33.100 lei | 4.547 lei | 28.553 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.822.762 lei
- Venituri totale
- 2.845.994 lei
- Cheltuieli totale
- 1.168.834 lei
- Profit brut
- 1.677.160 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.413.068 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 2.256.543 lei
- Stocuri
- 2.000 lei
- Creanțe
- 1.429.174 lei
- Casa și conturi la bănci
- 825.369 lei
- Datorii
- 843.235 lei
- Capitaluri
- 1.413.308 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.058.101 lei
- Venituri totale
- 2.079.214 lei
- Cheltuieli totale
- 620.806 lei
- Profit brut
- 1.458.408 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.413.986 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.937.741 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.224.856 lei
- Casa și conturi la bănci
- 712.885 lei
- Datorii
- 523.515 lei
- Capitaluri
- 1.414.226 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 945.614 lei
- Venituri totale
- 962.611 lei
- Cheltuieli totale
- 306.282 lei
- Profit brut
- 656.329 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 647.061 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 674.670 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 384.914 lei
- Casa și conturi la bănci
- 289.756 lei
- Datorii
- 27.369 lei
- Capitaluri
- 647.301 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.718 lei
- Venituri totale
- 38.937 lei
- Cheltuieli totale
- 10.205 lei
- Profit brut
- 28.732 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.353 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 33.100 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 60 lei
- Casa și conturi la bănci
- 33.040 lei
- Datorii
- 4.547 lei
- Capitaluri
- 28.553 lei
- Capital subscris vărsat
- 0 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8220 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) (CAEN Rev.3)
- 8240 · Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9510 · Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.3)
- 9540 · Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului