ROCKFLOD COMPANY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gagu, Comuna Dascălu, înmatriculată la 15 septembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ROCKFLOD COMPANY S.R.L.
- CUI
- 44910164
- Nr. înmatriculare
- J2021005700236
- EUID
- ROONRC.J2021005700236
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 septembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- CERNICA, nr. 2A, camera 1, Sat Gagu, Comuna Dascălu, Ilfov
- Localitate
- Sat Gagu, Comuna Dascălu, Ilfov
- Cod poștal
- 77077
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.09.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ENACHE ROBERT-MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 253 din 593 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4100, județul Ilfov, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 9.847 din 40.375 în tot județul, și locul 6.372 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 35%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 870.987 lei | 471.124 lei | 3 | 696.433 lei | 226.080 lei | 471.364 lei |
| 2024 | 645.857 lei | 220.326 lei | 4 | 328.263 lei | 162.613 lei | 167.340 lei |
| 2023 | 330.297 lei | -53.345 lei | 6 | 32.264 lei | 76.037 lei | -43.203 lei |
| 2022 | 319.615 lei | 154.284 lei | 3 | 209.451 lei | 9.714 lei | 199.816 lei |
| 2021 | 68.775 lei | 45.332 lei | 2 | 52.791 lei | 7.259 lei | 45.532 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 870.987 lei
- Venituri totale
- 881.688 lei
- Cheltuieli totale
- 389.552 lei
- Profit brut
- 492.136 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 471.124 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 41.354 lei
- Active circulante
- 655.079 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 357.282 lei
- Casa și conturi la bănci
- 297.797 lei
- Datorii
- 226.080 lei
- Capitaluri
- 471.364 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 645.857 lei
- Venituri totale
- 646.677 lei
- Cheltuieli totale
- 412.821 lei
- Profit brut
- 233.856 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 220.326 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 47.500 lei
- Active circulante
- 280.763 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 107.662 lei
- Casa și conturi la bănci
- 173.101 lei
- Datorii
- 162.613 lei
- Capitaluri
- 167.340 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 330.297 lei
- Venituri totale
- 330.442 lei
- Cheltuieli totale
- 380.809 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50.367 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 53.345 lei
- Active imobilizate
- 5.000 lei
- Active circulante
- 27.264 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 847 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.417 lei
- Datorii
- 76.037 lei
- Capitaluri
- -43.203 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului