ROCAS MUSCEL EXPLOATARE S.A.
societate pe acțiuni, cu sediul în Municipiul Câmpulung, înmatriculată la 28 aprilie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- ROCAS MUSCEL EXPLOATARE S.A.
- CUI
- 193068
- Nr. înmatriculare
- J2017000892036
- EUID
- ROONRC.J2017000892036
- Formă juridică
- societate pe acțiuni
- Data înmatriculării
- 28 aprilie 2017
Sediu social
- Adresă
- GRIGORE ALEXANDRESCU, nr. 15A, CAMERA 5, Municipiul Câmpulung, Argeș
- Localitate
- Municipiul Câmpulung, Argeș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- mandat cenzori expirat (cod 2070, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 27.04.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CICU RONY-RAUL — administrator
- PĂUN DANIEL — reprezentant al persoanei juridice
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Argeș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -23.778 lei | 1 | 195.509 lei | 208.212 lei | -12.703 lei |
| 2024 | — | -13.230 lei | 1 | 213.287 lei | 202.212 lei | 11.075 lei |
| 2023 | 15.000 lei | 695 lei | 1 | 225.411 lei | 201.107 lei | 24.304 lei |
| 2022 | 16.000 lei | 1.469 lei | 0 | 220.526 lei | 196.917 lei | 23.609 lei |
| 2021 | 28.110 lei | 6.244 lei | — | 214.205 lei | 192.064 lei | 22.141 lei |
| 2020 | 10.000 lei | 8.864 lei | — | 200.433 lei | 184.536 lei | 15.897 lei |
| 2019 | — | -2.287 lei | — | 187.540 lei | 180.507 lei | 7.033 lei |
| 2018 | 0 lei | -2.234 lei | — | 188.226 lei | 178.906 lei | 9.320 lei |
| 2017 | 0 lei | -2.685 lei | — | 187.301 lei | 175.747 lei | 11.554 lei |
| 2016 | 0 lei | -99.541 lei | — | 199.533 lei | 185.294 lei | 14.239 lei |
| 2015 | 0 lei | -1.065 lei | — | 199.538 lei | 85.758 lei | 113.780 lei |
| 2014 | 0 lei | -1.254 lei | — | 199.548 lei | 84.702 lei | 114.846 lei |
| 2013 | 0 lei | -4.017 lei | — | 199.533 lei | 83.433 lei | 116.100 lei |
| 2012 | 0 lei | -750 lei | — | 199.533 lei | 80.166 lei | 120.117 lei |
| 2011 | 0 lei | -1.150 lei | 0 | 361.430 lei | 241.313 lei | 120.867 lei |
| 2010 | 4.500 lei | -1.836 lei | — | 361.475 lei | 240.208 lei | 122.017 lei |
| 2009 | 25.924 lei | -4.886 lei | — | 361.415 lei | 238.312 lei | 123.853 lei |
| 2008 | 1.710 lei | 1.080 lei | — | 197.562 lei | 69.573 lei | 128.739 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 23.778 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.778 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.778 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 195.509 lei
- Stocuri
- 172.582 lei
- Creanțe
- 22.182 lei
- Casa și conturi la bănci
- 745 lei
- Datorii
- 208.212 lei
- Capitaluri
- -12.703 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 13.230 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.230 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.230 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 204.228 lei
- Stocuri
- 172.582 lei
- Creanțe
- 27.174 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.472 lei
- Datorii
- 202.212 lei
- Capitaluri
- 11.075 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.000 lei
- Venituri totale
- 13.885 lei
- Cheltuieli totale
- 13.065 lei
- Profit brut
- 820 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 695 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 216.352 lei
- Stocuri
- 172.581 lei
- Creanțe
- 35.869 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.902 lei
- Datorii
- 201.107 lei
- Capitaluri
- 24.304 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.000 lei
- Venituri totale
- 14.965 lei
- Cheltuieli totale
- 13.336 lei
- Profit brut
- 1.629 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.469 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 211.467 lei
- Stocuri
- 173.708 lei
- Creanțe
- 34.368 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.391 lei
- Datorii
- 196.917 lei
- Capitaluri
- 23.609 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.110 lei
- Venituri totale
- 25.360 lei
- Cheltuieli totale
- 18.835 lei
- Profit brut
- 6.525 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.244 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 205.146 lei
- Stocuri
- 174.905 lei
- Creanțe
- 25.369 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.872 lei
- Datorii
- 192.064 lei
- Capitaluri
- 22.141 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.000 lei
- Venituri totale
- 15.305 lei
- Cheltuieli totale
- 6.341 lei
- Profit brut
- 8.964 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.864 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 191.374 lei
- Stocuri
- 177.832 lei
- Creanțe
- 10.659 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.883 lei
- Datorii
- 184.536 lei
- Capitaluri
- 15.897 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 10 lei
- Cheltuieli totale
- 2.297 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.287 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.287 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 178.481 lei
- Stocuri
- 172.582 lei
- Creanțe
- 5.659 lei
- Casa și conturi la bănci
- 240 lei
- Datorii
- 180.507 lei
- Capitaluri
- 7.033 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 10 lei
- Cheltuieli totale
- 2.244 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.234 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.234 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 179.167 lei
- Stocuri
- 172.582 lei
- Creanțe
- 5.659 lei
- Casa și conturi la bănci
- 926 lei
- Datorii
- 178.906 lei
- Capitaluri
- 9.320 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.685 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.685 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.685 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 178.242 lei
- Stocuri
- 172.582 lei
- Creanțe
- 5.659 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1 lei
- Datorii
- 175.747 lei
- Capitaluri
- 11.554 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 99.541 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 99.541 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 99.541 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 190.474 lei
- Stocuri
- 172.582 lei
- Creanțe
- 17.891 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1 lei
- Datorii
- 185.294 lei
- Capitaluri
- 14.239 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.065 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.065 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.065 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 190.479 lei
- Stocuri
- 172.582 lei
- Creanțe
- 17.891 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6 lei
- Datorii
- 85.758 lei
- Capitaluri
- 113.780 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.254 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.254 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.254 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 190.489 lei
- Stocuri
- 172.582 lei
- Creanțe
- 17.891 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16 lei
- Datorii
- 84.702 lei
- Capitaluri
- 114.846 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.017 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.017 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.017 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 190.474 lei
- Stocuri
- 172.582 lei
- Creanțe
- 17.891 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1 lei
- Datorii
- 83.433 lei
- Capitaluri
- 116.100 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 750 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 750 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 750 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 190.474 lei
- Stocuri
- 172.582 lei
- Creanțe
- 17.891 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1 lei
- Datorii
- 80.166 lei
- Capitaluri
- 120.117 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.150 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.150 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.150 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 352.371 lei
- Stocuri
- 172.582 lei
- Creanțe
- 179.788 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1 lei
- Datorii
- 241.313 lei
- Capitaluri
- 120.867 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.500 lei
- Venituri totale
- 4.500 lei
- Cheltuieli totale
- 4.686 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 186 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 1.836 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 352.416 lei
- Stocuri
- 172.582 lei
- Creanțe
- 179.788 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46 lei
- Datorii
- 240.208 lei
- Capitaluri
- 122.017 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 25.924 lei
- Venituri totale
- 110.124 lei
- Cheltuieli totale
- 113.543 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 3.419 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 4.886 lei
- Active imobilizate
- 9.059 lei
- Active circulante
- 352.356 lei
- Stocuri
- 172.582 lei
- Creanțe
- 179.764 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10 lei
- Datorii
- 238.312 lei
- Capitaluri
- 123.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.710 lei
- Venituri totale
- 6.110 lei
- Cheltuieli totale
- 5.030 lei
- Profit brut
- 1.080 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 1.080 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 118.220 lei
- Active circulante
- 79.342 lei
- Stocuri
- 61.602 lei
- Creanțe
- 17.704 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36 lei
- Datorii
- 69.573 lei
- Capitaluri
- 128.739 lei
- Capital subscris vărsat
- 135.900 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0811 · Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei (CAEN Rev.3)
- 2370 · Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
Istoric
- Stare
- mandat cenzori expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Înregistrări mai vechi (8)
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1995
- Înregistrare în scopuri de TVA