ROBVET SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Mogești, Comuna Slătioara, înmatriculată la 30 septembrie 2008.
Identitate
- Denumire legală
- ROBVET SRL
- CUI
- 17725976
- Nr. înmatriculare
- J38/1010/2008
- EUID
- ROONRC.J38/1010/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 septembrie 2008
Sediu social
- Adresă
- MOGEȘTI, nr. 76, Sat Mogești, Comuna Slătioara, Vâlcea
- Localitate
- Sat Mogești, Comuna Slătioara, Vâlcea
- Cod poștal
- 247609
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 30.09.2008
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ROBU MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 26 din 54 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7500, județul Vâlcea, peste 54% dintre firmele clasei. Locul 3.167 din 9.337 în tot județul, și locul 2.509 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 16%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 378.640 lei | 158.720 lei | 2 | 394.972 lei | 143.032 lei | 251.940 lei |
| 2024 | 326.582 lei | 15.593 lei | 2 | 266.431 lei | 46.544 lei | 219.887 lei |
| 2023 | 338.150 lei | 83.393 lei | 2 | 285.532 lei | 81.239 lei | 204.293 lei |
| 2022 | 343.435 lei | 114.685 lei | 2 | 347.275 lei | 140.174 lei | 207.101 lei |
| 2021 | 187.997 lei | 3.934 lei | 2 | 276.227 lei | 183.811 lei | 92.416 lei |
| 2020 | 174.651 lei | 40.903 lei | 1 | 293.936 lei | 205.454 lei | 88.482 lei |
| 2019 | 65.587 lei | 833 lei | 1 | 136.279 lei | 88.700 lei | 47.579 lei |
| 2018 | 72.911 lei | 1.302 lei | 1 | 109.116 lei | 62.370 lei | 46.746 lei |
| 2017 | 123.220 lei | -28.795 lei | 3 | 95.835 lei | 50.318 lei | 45.517 lei |
| 2016 | 158.114 lei | -8.371 lei | 2 | 145.234 lei | 70.908 lei | 74.326 lei |
| 2015 | 173.273 lei | 161 lei | 3 | 184.165 lei | 101.468 lei | 82.697 lei |
| 2014 | 158.929 lei | -15.451 lei | 3 | 171.607 lei | 87.810 lei | 83.797 lei |
| 2013 | 117.364 lei | -1.541 lei | 1 | 152.100 lei | 52.853 lei | 99.247 lei |
| 2012 | 255.101 lei | 32.416 lei | 4 | 125.491 lei | 19.939 lei | 105.552 lei |
| 2011 | 188.678 lei | 5.594 lei | 5 | 94.843 lei | 21.707 lei | 73.136 lei |
| 2010 | 149.859 lei | 29.988 lei | 2 | 97.829 lei | 30.287 lei | 67.542 lei |
| 2009 | 153.095 lei | 41.117 lei | 2 | 49.557 lei | 11.295 lei | 38.262 lei |
| 2008 | 62.208 lei | -7.250 lei | 2 | 33.410 lei | 36.265 lei | -2.855 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 378.640 lei
- Venituri totale
- 391.393 lei
- Cheltuieli totale
- 226.894 lei
- Profit brut
- 164.499 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 158.720 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 110.479 lei
- Active circulante
- 284.493 lei
- Stocuri
- 11.447 lei
- Creanțe
- 105.310 lei
- Casa și conturi la bănci
- 167.736 lei
- Datorii
- 143.032 lei
- Capitaluri
- 251.940 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 326.582 lei
- Venituri totale
- 326.672 lei
- Cheltuieli totale
- 306.518 lei
- Profit brut
- 20.154 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.593 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 131.131 lei
- Active circulante
- 135.300 lei
- Stocuri
- 11.449 lei
- Creanțe
- 101.430 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.421 lei
- Datorii
- 46.544 lei
- Capitaluri
- 219.887 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 338.150 lei
- Venituri totale
- 338.898 lei
- Cheltuieli totale
- 252.116 lei
- Profit brut
- 86.782 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.393 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 123.667 lei
- Active circulante
- 161.865 lei
- Stocuri
- 7.579 lei
- Creanțe
- 76.227 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78.059 lei
- Datorii
- 81.239 lei
- Capitaluri
- 204.293 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 343.435 lei
- Venituri totale
- 344.912 lei
- Cheltuieli totale
- 226.778 lei
- Profit brut
- 118.134 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 114.685 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 143.624 lei
- Active circulante
- 203.651 lei
- Stocuri
- 4.676 lei
- Creanțe
- 178.445 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.530 lei
- Datorii
- 140.174 lei
- Capitaluri
- 207.101 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 187.997 lei
- Venituri totale
- 188.163 lei
- Cheltuieli totale
- 182.338 lei
- Profit brut
- 5.825 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.934 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 171.690 lei
- Active circulante
- 104.537 lei
- Stocuri
- 4.423 lei
- Creanțe
- 62.346 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.768 lei
- Datorii
- 183.811 lei
- Capitaluri
- 92.416 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 174.651 lei
- Venituri totale
- 174.721 lei
- Cheltuieli totale
- 132.065 lei
- Profit brut
- 42.656 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.903 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 189.274 lei
- Active circulante
- 104.662 lei
- Stocuri
- 16.458 lei
- Creanțe
- 56.773 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.431 lei
- Datorii
- 205.454 lei
- Capitaluri
- 88.482 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.587 lei
- Venituri totale
- 65.588 lei
- Cheltuieli totale
- 63.985 lei
- Profit brut
- 1.603 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 833 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 66.581 lei
- Active circulante
- 69.698 lei
- Stocuri
- 10.796 lei
- Creanțe
- 48.453 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.449 lei
- Datorii
- 88.700 lei
- Capitaluri
- 47.579 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.911 lei
- Venituri totale
- 72.912 lei
- Cheltuieli totale
- 70.362 lei
- Profit brut
- 2.550 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.302 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 66.581 lei
- Active circulante
- 42.535 lei
- Stocuri
- 7.964 lei
- Creanțe
- 10.094 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.477 lei
- Datorii
- 62.370 lei
- Capitaluri
- 46.746 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 123.220 lei
- Venituri totale
- 124.233 lei
- Cheltuieli totale
- 151.789 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.556 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.795 lei
- Active imobilizate
- 75.251 lei
- Active circulante
- 20.584 lei
- Stocuri
- 6.654 lei
- Creanțe
- 10.791 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.139 lei
- Datorii
- 50.318 lei
- Capitaluri
- 45.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 158.114 lei
- Venituri totale
- 158.360 lei
- Cheltuieli totale
- 165.146 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.786 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.371 lei
- Active imobilizate
- 91.514 lei
- Active circulante
- 53.720 lei
- Stocuri
- 12.135 lei
- Creanțe
- 15.622 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.963 lei
- Datorii
- 70.908 lei
- Capitaluri
- 74.326 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 173.273 lei
- Venituri totale
- 178.542 lei
- Cheltuieli totale
- 173.024 lei
- Profit brut
- 5.518 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 161 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 94.151 lei
- Active circulante
- 90.014 lei
- Stocuri
- 14.605 lei
- Creanțe
- 24.510 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.899 lei
- Datorii
- 101.468 lei
- Capitaluri
- 82.697 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 158.929 lei
- Venituri totale
- 160.408 lei
- Cheltuieli totale
- 171.032 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.624 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 15.451 lei
- Active imobilizate
- 114.175 lei
- Active circulante
- 57.432 lei
- Stocuri
- 18.623 lei
- Creanțe
- 25.605 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.204 lei
- Datorii
- 87.810 lei
- Capitaluri
- 83.797 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 117.364 lei
- Venituri totale
- 119.170 lei
- Cheltuieli totale
- 117.332 lei
- Profit brut
- 1.838 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.541 lei
- Active imobilizate
- 112.010 lei
- Active circulante
- 40.090 lei
- Stocuri
- 13.070 lei
- Creanțe
- 26.438 lei
- Casa și conturi la bănci
- 582 lei
- Datorii
- 52.853 lei
- Capitaluri
- 99.247 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 255.101 lei
- Venituri totale
- 255.254 lei
- Cheltuieli totale
- 217.142 lei
- Profit brut
- 38.112 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 32.416 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 26.865 lei
- Active circulante
- 98.626 lei
- Stocuri
- 19.108 lei
- Creanțe
- 3.762 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.756 lei
- Datorii
- 19.939 lei
- Capitaluri
- 105.552 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 188.678 lei
- Venituri totale
- 188.702 lei
- Cheltuieli totale
- 181.707 lei
- Profit brut
- 6.995 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.594 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 32.779 lei
- Active circulante
- 62.064 lei
- Stocuri
- 17.854 lei
- Creanțe
- 6.553 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.657 lei
- Datorii
- 21.707 lei
- Capitaluri
- 73.136 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 149.859 lei
- Venituri totale
- 150.027 lei
- Cheltuieli totale
- 113.352 lei
- Profit brut
- 36.675 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 29.988 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 38.350 lei
- Active circulante
- 59.479 lei
- Stocuri
- 8.768 lei
- Creanțe
- 3.411 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.300 lei
- Datorii
- 30.287 lei
- Capitaluri
- 67.542 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 153.095 lei
- Venituri totale
- 153.106 lei
- Cheltuieli totale
- 105.421 lei
- Profit brut
- 47.685 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 41.117 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 18.242 lei
- Active circulante
- 31.315 lei
- Stocuri
- 819 lei
- Creanțe
- 3.666 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.830 lei
- Datorii
- 11.295 lei
- Capitaluri
- 38.262 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 62.208 lei
- Venituri totale
- 62.208 lei
- Cheltuieli totale
- 69.089 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 6.881 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 7.250 lei
- Active imobilizate
- 19.736 lei
- Active circulante
- 13.674 lei
- Stocuri
- 3.802 lei
- Creanțe
- 4.288 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.584 lei
- Datorii
- 36.265 lei
- Capitaluri
- -2.855 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Contracte publice
- 2 contracte atribuite, de la o autoritate contractantă (2019) · valoare însumată de cel mult 152 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Valcea2 atribuiri · cel mult 152 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Contract nr. 21504
ACORD CADRU DE SERVICII
121.815,20 lei · Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Valcea · CPV 85200000-1 · Procedura simplificata
- Contract nr. 21505
Contract subsecvent de servicii
30.453,80 lei · Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Valcea · CPV 85200000-1 · Procedura simplificata
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 15 noiembrie 2019 și 15 noiembrie 2019. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 7500 · Activități veterinare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (6)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
- Înregistrare în scopuri de TVA
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
- Înmatriculare la registrul comerțului