ROBOSTO LOGISTIK S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Măgurele, Oraș Măgurele, înmatriculată la 27 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ROBOSTO LOGISTIK S.R.L.
- CUI
- 31978613
- Nr. înmatriculare
- J2019005290237
- EUID
- ROONRC.J2019005290237
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- PRIVIGHETORILOR, nr. 1, ap. 2, Loc. Măgurele, Oraș Măgurele, Ilfov
- Localitate
- Loc. Măgurele, Oraș Măgurele, Ilfov
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 23 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 26.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- STOIAN ANDREEA CĂTĂLINA — administrator
- STOIAN VIOREL DRAGOŞ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 55 din 464 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8299, județul Ilfov, peste 88% dintre firmele clasei. Locul 7.167 din 40.494 în tot județul, și locul 4.406 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 18%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.452.944 lei | 591.191 lei | 5 | 1.214.133 lei | 573.714 lei | 640.419 lei |
| 2024 | 1.236.383 lei | 528.138 lei | 4 | 733.345 lei | 199.345 lei | 534.000 lei |
| 2023 | 1.092.560 lei | 297.030 lei | 4 | 571.980 lei | 270.150 lei | 301.830 lei |
| 2022 | 903.725 lei | 154.111 lei | 2 | 382.495 lei | 294.584 lei | 158.911 lei |
| 2021 | 627.070 lei | 176.015 lei | 7 | 286.584 lei | 100.900 lei | 185.746 lei |
| 2020 | 480.158 lei | 103.937 lei | 2 | 148.455 lei | 39.750 lei | 108.705 lei |
| 2019 | 434.347 lei | 105.752 lei | 6 | 148.312 lei | 38.520 lei | 109.792 lei |
| 2018 | 327.774 lei | 49.849 lei | 7 | 216.229 lei | 169.559 lei | 50.089 lei |
| 2017 | 760.822 lei | 369.608 lei | 8 | 564.861 lei | 196.898 lei | 369.848 lei |
| 2016 | 454.994 lei | 265.735 lei | 5 | 298.837 lei | 32.862 lei | 265.975 lei |
| 2015 | 191.220 lei | 185.018 lei | — | 186.158 lei | 900 lei | 185.258 lei |
| 2014 | 162.000 lei | 155.930 lei | — | 171.073 lei | 14.903 lei | 156.170 lei |
| 2013 | 91.400 lei | 87.561 lei | — | 89.513 lei | 1.752 lei | 87.761 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.452.944 lei
- Venituri totale
- 1.453.407 lei
- Cheltuieli totale
- 819.234 lei
- Profit brut
- 634.173 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 591.191 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 189.113 lei
- Active circulante
- 1.025.020 lei
- Stocuri
- 10.220 lei
- Creanțe
- 1.008.334 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.466 lei
- Datorii
- 573.714 lei
- Capitaluri
- 640.419 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.236.383 lei
- Venituri totale
- 1.237.020 lei
- Cheltuieli totale
- 692.818 lei
- Profit brut
- 544.202 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 528.138 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 82.796 lei
- Active circulante
- 650.549 lei
- Stocuri
- 743 lei
- Creanțe
- 640.182 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.624 lei
- Datorii
- 199.345 lei
- Capitaluri
- 534.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.092.560 lei
- Venituri totale
- 1.092.590 lei
- Cheltuieli totale
- 784.885 lei
- Profit brut
- 307.705 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 297.030 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 107.724 lei
- Active circulante
- 464.256 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 461.892 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.364 lei
- Datorii
- 270.150 lei
- Capitaluri
- 301.830 lei
- Capital subscris vărsat
- 4.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 13 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 18 cumpărături directe, de la 4 autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 654 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI12 atribuiri · cel mult 620 mii lei
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei"3 atribuiri · cel mult 25 mii lei
- CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIANo atribuire · cel mult 5 mii lei
- DIRECTIA PIETE SI GESTIONARE ACTIVITATI COMERCIALE SECTOR 42 atribuiri · cel mult 4 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
SERVICII COMPLETE SSM SI SU (PROTECTIA MUNCII SI PSI)
59.200 lei · OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI · CPV 79417000-0 Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Cumpărare directă
SERVICII RSVTI PENTRU ECHIPAMENTE AFLATE SUB INCIDENTA LEGII 64/ 2008
9.600 lei · OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI · CPV 79417000-0 Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Cumpărare directă2 loturi
SERVICII RSVTI PENTRU ECHIPAMENTE AFLATE SUB INCIDENTA LEGII 64/ 2008
10.800 lei · OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI · CPV 79417000-0 Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Cumpărare directă
SERVICII COMPLETE SSM SI SU (PROTECTIA MUNCII SI PSI) - 11 luni
81.400 lei · OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI · CPV 79417000-0 Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Cumpărare directă
SERVICII RSVTI PENTRU ECHIPAMENTE AFLATE SUB INCIDENTA LEGII 64/ 2008
13.200 lei · OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI · CPV 79417000-0 Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Ilfov →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 2 martie 2021 și 30 aprilie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3311 · Repararea articolelor fabricate din metal (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5510 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.2)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înregistrare în scopuri de TVA
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
Sunt afișate cele mai recente 14 din 15 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.