ROBO AI RESEARCH S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Comuna 1 Decembrie, înmatriculată la 3 decembrie 2015.
Identitate
- Denumire legală
- ROBO AI RESEARCH S.R.L.
- CUI
- 35288705
- Nr. înmatriculare
- J23/4283/2015
- EUID
- ROONRC.J23/4283/2015
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 decembrie 2015
Sediu social
- Adresă
- Giurgiului, nr. 73/75, Birou 6, Comuna 1 Decembrie, Ilfov
- Localitate
- Comuna 1 Decembrie, Ilfov
- Cod poștal
- 77005
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 6 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.12.2015
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ROGOJINARU LIVIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 683 din 778 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6201, județul Ilfov, peste 12% dintre firmele clasei. Locul 32.589 din 40.494 în tot județul, și locul 30.145 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50.950 lei | 40.029 lei | 0 | 55.261 lei | 14.682 lei | 40.579 lei |
| 2024 | 0 lei | -9.308 lei | 0 | 6.450 lei | 5.900 lei | 550 lei |
| 2023 | 0 lei | -1.087 lei | 0 | 14.857 lei | 5.000 lei | 9.857 lei |
| 2022 | 0 lei | -6.117 lei | 0 | 12.945 lei | 2.000 lei | 10.945 lei |
| 2021 | 51.071 lei | 4.539 lei | 0 | 19.154 lei | 2.092 lei | 17.062 lei |
| 2020 | 75.000 lei | 55.650 lei | 1 | 97.659 lei | 16.386 lei | 81.273 lei |
| 2019 | 84.181 lei | -21.403 lei | 2 | 25.766 lei | 316 lei | 25.623 lei |
| 2018 | 204.829 lei | 20.860 lei | 2 | 89.075 lei | 45.181 lei | 64.406 lei |
| 2017 | 186.413 lei | 10.456 lei | 2 | 99.611 lei | 88.726 lei | 59.334 lei |
| 2016 | 101.895 lei | 52.941 lei | 1 | 89.766 lei | 35.926 lei | 54.141 lei |
| 2015 | 2.000 lei | 827 lei | 1 | 4.011 lei | 2.184 lei | 1.827 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.950 lei
- Venituri totale
- 50.950 lei
- Cheltuieli totale
- 3.339 lei
- Profit brut
- 47.611 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.029 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 55.261 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 51.894 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.367 lei
- Datorii
- 14.682 lei
- Capitaluri
- 40.579 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 9.308 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.308 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.308 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 6.450 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.395 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.055 lei
- Datorii
- 5.900 lei
- Capitaluri
- 550 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.087 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.087 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.087 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 14.857 lei
- Stocuri
- 8.379 lei
- Creanțe
- 1.389 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.089 lei
- Datorii
- 5.000 lei
- Capitaluri
- 9.857 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.117 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.117 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.117 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 12.945 lei
- Stocuri
- 8.379 lei
- Creanțe
- 1.384 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.182 lei
- Datorii
- 2.000 lei
- Capitaluri
- 10.945 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.071 lei
- Venituri totale
- 51.973 lei
- Cheltuieli totale
- 46.925 lei
- Profit brut
- 5.048 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.539 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 19.154 lei
- Stocuri
- 8.379 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.775 lei
- Datorii
- 2.092 lei
- Capitaluri
- 17.062 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.000 lei
- Venituri totale
- 75.005 lei
- Cheltuieli totale
- 17.105 lei
- Profit brut
- 57.900 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 55.650 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 97.659 lei
- Stocuri
- 8.379 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 89.280 lei
- Datorii
- 16.386 lei
- Capitaluri
- 81.273 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 84.181 lei
- Venituri totale
- 86.722 lei
- Cheltuieli totale
- 106.616 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.894 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.403 lei
- Active imobilizate
- 7.709 lei
- Active circulante
- 18.057 lei
- Stocuri
- 8.379 lei
- Creanțe
- 830 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.848 lei
- Datorii
- 316 lei
- Capitaluri
- 25.623 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 204.829 lei
- Venituri totale
- 210.680 lei
- Cheltuieli totale
- 187.772 lei
- Profit brut
- 22.908 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.860 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.404 lei
- Active circulante
- 66.671 lei
- Stocuri
- 8.380 lei
- Creanțe
- 22.207 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.084 lei
- Datorii
- 45.181 lei
- Capitaluri
- 64.406 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 186.413 lei
- Venituri totale
- 189.842 lei
- Cheltuieli totale
- 177.522 lei
- Profit brut
- 12.320 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.456 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 32.664 lei
- Active circulante
- 66.947 lei
- Stocuri
- 7.484 lei
- Creanțe
- 23.322 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.141 lei
- Datorii
- 88.726 lei
- Capitaluri
- 59.334 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.895 lei
- Venituri totale
- 102.056 lei
- Cheltuieli totale
- 47.077 lei
- Profit brut
- 54.979 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.941 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45.142 lei
- Active circulante
- 44.624 lei
- Stocuri
- 1.960 lei
- Creanțe
- 11.751 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.913 lei
- Datorii
- 35.926 lei
- Capitaluri
- 54.141 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.000 lei
- Venituri totale
- 2.000 lei
- Cheltuieli totale
- 1.113 lei
- Profit brut
- 887 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 827 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.077 lei
- Active circulante
- 2.934 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.934 lei
- Datorii
- 2.184 lei
- Capitaluri
- 1.827 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4651 · Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte (CAEN Rev.2)
- 5821 · Activități de editare a jocurilor de calculator (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
- Înmatriculare la registrul comerțului