ROAD HOUSE PUB 137 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Periș, Comuna Periș, înmatriculată la 5 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ROAD HOUSE PUB 137 S.R.L.
- CUI
- 43685846
- Nr. înmatriculare
- J2021000692231
- EUID
- ROONRC.J2021000692231
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- PRINCIPALĂ, nr. 137, Sat Periș, Comuna Periș, Ilfov
- Localitate
- Sat Periș, Comuna Periș, Ilfov
- Cod poștal
- 77150
Contact
- Telefon
- 0721 101 320
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 17 martie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FELIX PETCU LUCIAN SERGIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 207 din 222 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, județul Ilfov, peste 7% dintre firmele clasei. Locul 38.270 din 40.375 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 96%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.700 lei | -26.645 lei | — | 39.975 lei | 29.190 lei | 10.785 lei |
| 2024 | 61.310 lei | 34.230 lei | — | 68.855 lei | 31.425 lei | 37.430 lei |
| 2023 | 81.340 lei | 7.715 lei | — | 45.256 lei | 34.341 lei | 10.915 lei |
| 2022 | 100.320 lei | 37.886 lei | — | 38.448 lei | 729 lei | 37.719 lei |
| 2021 | 17.190 lei | -367 lei | — | 7.802 lei | 7.969 lei | -167 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.700 lei
- Venituri totale
- 2.700 lei
- Cheltuieli totale
- 29.345 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.645 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.645 lei
- Active imobilizate
- 27.493 lei
- Active circulante
- 12.482 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.482 lei
- Datorii
- 29.190 lei
- Capitaluri
- 10.785 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.310 lei
- Venituri totale
- 61.310 lei
- Cheltuieli totale
- 20.715 lei
- Profit brut
- 40.595 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.230 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 54.179 lei
- Active circulante
- 14.676 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.676 lei
- Datorii
- 31.425 lei
- Capitaluri
- 37.430 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 81.340 lei
- Venituri totale
- 81.340 lei
- Cheltuieli totale
- 72.156 lei
- Profit brut
- 9.184 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.715 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.063 lei
- Active circulante
- 28.193 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 28.193 lei
- Datorii
- 34.341 lei
- Capitaluri
- 10.915 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1083 · Prelucrarea ceaiului și cafelei (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 9532 · Repararea și întreținerea motocicletelor (CAEN Rev.3)
- 9540 · Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului