RO VISION MEDIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Crevedia, Comuna Crevedia, înmatriculată la 30 septembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- RO VISION MEDIA S.R.L.
- CUI
- 44991398
- Nr. înmatriculare
- J2021001511153
- EUID
- ROONRC.J2021001511153
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 septembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- Berzelor, nr. 30, Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmbovița
- Cod poștal
- 137180
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 9 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 30.09.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHEORGHE VIORICA ANDREEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 112 din 163 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Dâmbovița, peste 32% dintre firmele clasei. Locul 8.602 din 10.727 în tot județul, și locul 3.870 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 78%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44.984 lei | -86.138 lei | 1 | 487.971 lei | 646.246 lei | -157.758 lei |
| 2024 | 204.013 lei | -45.953 lei | — | 1.805 lei | 67.000 lei | -65.195 lei |
| 2023 | 71.522 lei | -19.157 lei | — | 22.858 lei | 42.100 lei | -19.242 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.984 lei
- Venituri totale
- 53.574 lei
- Cheltuieli totale
- 139.712 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 86.138 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 86.138 lei
- Active imobilizate
- 400.441 lei
- Active circulante
- 87.530 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 82.328 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.202 lei
- Datorii
- 646.246 lei
- Capitaluri
- -157.758 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 204.013 lei
- Venituri totale
- 204.013 lei
- Cheltuieli totale
- 249.966 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45.953 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.953 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.805 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.805 lei
- Datorii
- 67.000 lei
- Capitaluri
- -65.195 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.522 lei
- Venituri totale
- 71.522 lei
- Cheltuieli totale
- 90.679 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.157 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.157 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.858 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.358 lei
- Casa și conturi la bănci
- 500 lei
- Datorii
- 42.100 lei
- Capitaluri
- -19.242 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului