RNC MARKET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 20 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- RNC MARKET S.R.L.
- CUI
- 48520776
- Nr. înmatriculare
- J40/13518/2023
- EUID
- ROONRC.J40/13518/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- LĂCRĂMIOAREI, nr. 2, bl. 9D, sc. 1, et. 4, ap. 14, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 32083
Contact
- Telefon
- 0722 139 315
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 10 noiembrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- IVĂNACHE RĂZVAN-NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.452 din 2.315 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, municipiul București, peste 37% dintre firmele clasei. Locul 73.558 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 86%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 208.359 lei | 30.312 lei | — | 226.073 lei | 190.725 lei | 41.098 lei |
| 2024 | 1.451.991 lei | 74.006 lei | 1 | 217.793 lei | 212.757 lei | 10.786 lei |
| 2023 | 257.880 lei | -63.420 lei | 1 | 140.494 lei | 209.464 lei | -63.220 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 208.359 lei
- Venituri totale
- 208.359 lei
- Cheltuieli totale
- 172.287 lei
- Profit brut
- 36.072 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.312 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.883 lei
- Active circulante
- 212.190 lei
- Stocuri
- 88.167 lei
- Creanțe
- 9.300 lei
- Casa și conturi la bănci
- 114.723 lei
- Datorii
- 190.725 lei
- Capitaluri
- 41.098 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.451.991 lei
- Venituri totale
- 1.452.113 lei
- Cheltuieli totale
- 1.364.011 lei
- Profit brut
- 88.102 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 74.006 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.817 lei
- Active circulante
- 195.976 lei
- Stocuri
- 57.682 lei
- Creanțe
- 8.448 lei
- Casa și conturi la bănci
- 129.846 lei
- Datorii
- 212.757 lei
- Capitaluri
- 10.786 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 257.880 lei
- Venituri totale
- 270.097 lei
- Cheltuieli totale
- 330.815 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 60.718 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 63.420 lei
- Active imobilizate
- 31.642 lei
- Active circulante
- 108.852 lei
- Stocuri
- 65.406 lei
- Creanțe
- 2.006 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.440 lei
- Datorii
- 209.464 lei
- Capitaluri
- -63.220 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne (CAEN Rev.2)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.2)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.2)
- 4635 · Comerț cu ridicata al produselor din tutun (CAEN Rev.2)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 27 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului