RMR ADVENTURE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 13 octombrie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- RMR ADVENTURE SRL
- CUI
- 33686674
- Nr. înmatriculare
- J40/11842/2014
- EUID
- ROONRC.J40/11842/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 octombrie 2014
Sediu social
- Adresă
- DIACONU CORESI, nr. 53, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 12.09.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MIHUTESCU ANCA MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 77 din 140 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7990, municipiul București, peste 46% dintre firmele clasei. Locul 87.743 din 132.176 în tot județul, și locul 40.486 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 16%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 124.825 lei | 31.842 lei | 1 | 58.077 lei | 25.983 lei | 32.094 lei |
| 2024 | 107.500 lei | 30.443 lei | 1 | 36.115 lei | 5.634 lei | 30.481 lei |
| 2023 | 102.400 lei | 57.165 lei | 1 | 57.242 lei | 57.204 lei | 38 lei |
| 2022 | 1.000 lei | -11.674 lei | 1 | 1.254 lei | 58.381 lei | -57.127 lei |
| 2021 | 2.900 lei | -12.207 lei | — | 6.043 lei | 51.496 lei | -45.453 lei |
| 2020 | — | -19.892 lei | — | 16.351 lei | 49.597 lei | -33.246 lei |
| 2019 | 4 lei | -29.627 lei | — | 35.805 lei | 49.254 lei | -13.354 lei |
| 2018 | 47.281 lei | 16.063 lei | — | 51.594 lei | 35.331 lei | 16.263 lei |
| 2017 | 39.957 lei | 16.035 lei | — | 27.871 lei | 8.409 lei | 19.462 lei |
| 2016 | 111.848 lei | 53.227 lei | — | 82.079 lei | 29.061 lei | 53.427 lei |
| 2015 | 71.125 lei | 40.689 lei | — | 51.987 lei | 12.704 lei | 39.283 lei |
| 2014 | 0 lei | -1.606 lei | — | 1.094 lei | 2.500 lei | -1.406 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 124.825 lei
- Venituri totale
- 124.826 lei
- Cheltuieli totale
- 91.923 lei
- Profit brut
- 32.903 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.842 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.312 lei
- Active circulante
- 56.765 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.765 lei
- Datorii
- 25.983 lei
- Capitaluri
- 32.094 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.500 lei
- Venituri totale
- 109.799 lei
- Cheltuieli totale
- 78.258 lei
- Profit brut
- 31.541 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.443 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.171 lei
- Active circulante
- 32.944 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.944 lei
- Datorii
- 5.634 lei
- Capitaluri
- 30.481 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 102.400 lei
- Venituri totale
- 111.333 lei
- Cheltuieli totale
- 53.055 lei
- Profit brut
- 58.278 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.165 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 50 lei
- Active circulante
- 57.192 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.192 lei
- Datorii
- 57.204 lei
- Capitaluri
- 38 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 12 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
- 9313 · Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului