RMA CONSULTING AGENT DE ASIGURARE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 11 martie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- RMA CONSULTING AGENT DE ASIGURARE SRL
- CUI
- 35793685
- Nr. înmatriculare
- J40/3725/2016
- EUID
- ROONRC.J40/3725/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 martie 2016
Sediu social
- Adresă
- OLIMPIADEI, nr. 23, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 23257
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.03.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RADU MIHAELA LILIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 261 din 746 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6622, municipiul București, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 74.679 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 201.204 lei | 86.436 lei | — | 504.609 lei | 95.589 lei | 409.023 lei |
| 2024 | 190.045 lei | 95.081 lei | — | 344.253 lei | 21.666 lei | 322.587 lei |
| 2023 | 130.333 lei | 64.185 lei | — | 243.192 lei | 10.405 lei | 232.787 lei |
| 2022 | 67.489 lei | 17.616 lei | — | 170.313 lei | 1.475 lei | 168.838 lei |
| 2021 | 57.742 lei | 32.396 lei | — | 152.109 lei | 887 lei | 151.222 lei |
| 2020 | 48.637 lei | 14.822 lei | 1 | 119.345 lei | 519 lei | 118.826 lei |
| 2019 | 78.878 lei | 22.914 lei | 1 | 106.164 lei | 2.160 lei | 104.004 lei |
| 2018 | 55.373 lei | 33.873 lei | 1 | 82.150 lei | 1.060 lei | 81.090 lei |
| 2017 | 66.553 lei | 33.826 lei | 1 | 48.514 lei | 1.954 lei | 46.560 lei |
| 2016 | 15.359 lei | 12.534 lei | 1 | 15.600 lei | 2.866 lei | 12.734 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 201.204 lei
- Venituri totale
- 201.204 lei
- Cheltuieli totale
- 98.904 lei
- Profit brut
- 102.300 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 86.436 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 94.189 lei
- Active circulante
- 410.420 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.148 lei
- Casa și conturi la bănci
- 406.272 lei
- Datorii
- 95.589 lei
- Capitaluri
- 409.023 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 190.045 lei
- Venituri totale
- 190.045 lei
- Cheltuieli totale
- 73.474 lei
- Profit brut
- 116.571 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 95.081 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.329 lei
- Active circulante
- 340.924 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.515 lei
- Casa și conturi la bănci
- 337.409 lei
- Datorii
- 21.666 lei
- Capitaluri
- 322.587 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 130.333 lei
- Venituri totale
- 130.333 lei
- Cheltuieli totale
- 58.484 lei
- Profit brut
- 71.849 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.185 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.162 lei
- Active circulante
- 239.030 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.654 lei
- Casa și conturi la bănci
- 225.376 lei
- Datorii
- 10.405 lei
- Capitaluri
- 232.787 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului