RKDALEX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Focșani, înmatriculată la 13 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- RKDALEX S.R.L.
- CUI
- 48311915
- Nr. înmatriculare
- J39/481/2023
- EUID
- ROONRC.J39/481/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- GHEORGHE DOJA, nr. 42, Municipiul Focșani, Vrancea
- Localitate
- Municipiul Focșani, Vrancea
- Cod poștal
- 620156
Contact
- Telefon
- 0738 248 841
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 8 ianuarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BARICOCCHI ALEXANDRU-RICCARDO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 23 din 53 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5320, județul Vrancea, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 4.925 din 8.048 în tot județul, și locul 2.688 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 51%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113.780 lei | 16.145 lei | 1 | 88.890 lei | 65.183 lei | 23.707 lei |
| 2024 | 75.212 lei | 98 lei | 1 | 15.872 lei | 8.310 lei | 7.562 lei |
| 2023 | 60.539 lei | 7.264 lei | 1 | 21.812 lei | 14.348 lei | 7.464 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 113.780 lei
- Venituri totale
- 113.780 lei
- Cheltuieli totale
- 94.325 lei
- Profit brut
- 19.455 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.145 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 66.264 lei
- Active circulante
- 22.626 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 61 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.565 lei
- Datorii
- 65.183 lei
- Capitaluri
- 23.707 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 75.212 lei
- Venituri totale
- 75.212 lei
- Cheltuieli totale
- 74.393 lei
- Profit brut
- 819 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 98 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.872 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 173 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.699 lei
- Datorii
- 8.310 lei
- Capitaluri
- 7.562 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.539 lei
- Venituri totale
- 60.539 lei
- Cheltuieli totale
- 52.681 lei
- Profit brut
- 7.858 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.264 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 583 lei
- Active circulante
- 21.229 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.130 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.099 lei
- Datorii
- 14.348 lei
- Capitaluri
- 7.464 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului