RIUS RAL DUMI SERV SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Ploiești, înmatriculată la 22 aprilie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- RIUS RAL DUMI SERV SRL
- CUI
- 28389685
- Nr. înmatriculare
- J2011000679291
- EUID
- ROONRC.J2011000679291
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 aprilie 2011
Sediu social
- Adresă
- INDUSTRIEI, nr. 59, bl. 6B, sc. D, et. 2, ap. 69, Municipiul Ploiești, Prahova
- Localitate
- Municipiul Ploiești, Prahova
- Cod poștal
- 100514
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.04.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUMITRESCU MARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 57 din 437 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Prahova, peste 87% dintre firmele clasei. Locul 14.453 din 21.660 în tot județul, și locul 8.042 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 113.731 lei | -35.735 lei | 1 | 46.347 lei | 27.519 lei | 20.913 lei |
| 2024 | 92.048 lei | -30.822 lei | 1 | 78.448 lei | 23.064 lei | 56.649 lei |
| 2023 | 103.174 lei | -12.858 lei | 1 | 92.275 lei | 4.804 lei | 87.471 lei |
| 2022 | 139.675 lei | 28.371 lei | 1 | 103.288 lei | 2.958 lei | 100.330 lei |
| 2021 | 114.398 lei | 51.691 lei | 1 | 73.477 lei | 1.518 lei | 71.959 lei |
| 2020 | 81.645 lei | 31.761 lei | 1 | 57.587 lei | 37.319 lei | 20.268 lei |
| 2019 | 45.954 lei | -103 lei | 1 | 24.036 lei | 35.530 lei | -11.494 lei |
| 2018 | 62.164 lei | -8.062 lei | 1 | 25.749 lei | 37.140 lei | -11.391 lei |
| 2017 | 52.531 lei | -845 lei | 1 | 33.618 lei | 36.948 lei | -3.330 lei |
| 2016 | — | -2.876 lei | — | -1.412 lei | 1.072 lei | -2.484 lei |
| 2015 | — | -4.650 lei | — | 459 lei | 67 lei | 392 lei |
| 2014 | 0 lei | -4.588 lei | — | 5.041 lei | 0 lei | 5.041 lei |
| 2013 | 0 lei | -1.855 lei | — | 9.629 lei | 0 lei | 9.629 lei |
| 2012 | 39.743 lei | -3.880 lei | — | 11.486 lei | 0 lei | 11.486 lei |
| 2011 | 32.940 lei | 15.166 lei | — | 19.254 lei | 3.888 lei | 15.366 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 113.731 lei
- Venituri totale
- 113.731 lei
- Cheltuieli totale
- 148.386 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34.655 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.735 lei
- Active imobilizate
- 32.977 lei
- Active circulante
- 13.370 lei
- Stocuri
- 80 lei
- Creanțe
- 1.637 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.653 lei
- Datorii
- 27.519 lei
- Capitaluri
- 20.913 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 92.048 lei
- Venituri totale
- 97.069 lei
- Cheltuieli totale
- 126.970 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.901 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 30.822 lei
- Active imobilizate
- 68.182 lei
- Active circulante
- 10.266 lei
- Stocuri
- 79 lei
- Creanțe
- 1.637 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.550 lei
- Datorii
- 23.064 lei
- Capitaluri
- 56.649 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 103.174 lei
- Venituri totale
- 106.207 lei
- Cheltuieli totale
- 118.187 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.980 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.858 lei
- Active imobilizate
- 51.108 lei
- Active circulante
- 41.167 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.161 lei
- Datorii
- 4.804 lei
- Capitaluri
- 87.471 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 15 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Sunt afișate cele mai recente 14 din 18 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.